НАРКОМ
  • Главная
  • Головне
  • Багато галасу з нічого: Як притягнути до відповідальності столичного суддю
Головне Київська область

Багато галасу з нічого: Як притягнути до відповідальності столичного суддю

Є ще такі люди в Україні, що вірять в справедливість і рівність закону. І даремно.

Днями голова Подільського районного суду столиці звернувся до Апеляційного суду міста Києва з поданням про направлення провадження за скаргою громадянина на бездіяльність уповноважених осіб Київської місцевої прокуратури №7. Бездіяльність прокурорських працівників полягає в наступному: прийнявши заяву від громадянина про злочин, здійснений суддею Подільського районного суду, правоохоронці без пояснення причин не стали вносити відомості про подію в Єдиний реєстр досудових розслідувань.

Що залишалося громадянинові, окрім як оскаржити бездіяльність прокуратури? У рамках закону – нічого. І законослухняний українець відправився у… Подільський районний суд, в якому належить оскаржити незаконні дії співробітників Київської місцевої прокуратури №7.

Як з’ясував НАРКОМ, справа потрапила до слідчого судді – колеги служителя храму Феміди, на якого, як ми пам’ятаємо, є заява про скоєння злочину. Ніякого рішення слідчий суддя виносити не став, оскільки в справу втрутився голова Подільського районного суду Василь Бородій. Він звернувся до Апеляційного суду столиці, та клопотав перенести в нього розгляд цієї справи, оскільки приймати рішення про долю справи колеги судді Подільського райсуду не можуть. У апеляції з аргументами Бородія погодилися.

Тим часом, дивлячись на галас навкруги, той самий суддя, відносно якого намагаються порушити кримінальну справу, може спокійно позбавитися доказів, підтасувати факти, натиснути на свідків, та і взагалі зробити все, що завгодно.

От як в Україні викривати недоторканних.

Дорогі друзі! Народне агентство розслідувань НАРКОМ – незалежне інтернет-видання з розгалуженою мережею кореспондентських пунктів. За нами не стоять олігархи або політики, ми намагаємося не навантажувати наших читачів настирною рекламою. Усі, кому сподобався наш амбітний незалежний проект, можуть підтримати творчу молоду команду.

Допомогти просто:
– Webmoney Z139851767851
– Qiwi +380978377447
– Карта Приват 4731 2196 0002 8306

Похожие записи

Безхатько, що зарізала в київському метро ґвалтівника, залишилася на волі

Борис Величко

Жінка-зуботехнік побила головного лікаря поліклініки за наказ про скорочення

Борис Величко

Черкаський поліцейський під час виконання службових обов'язків пограбував жінку

Борис Величко

У Городищенській колонії з вини лікарів помер засуджений, що відбував довічний термін

Борис Величко

Харківська суддя відправила на громадські роботи померлого три роки тому чоловіка

Борис Величко

У Хмельницькому ревнивий чоловік облив барну стійку в кафе, щоб спалити її разом з дружиною

Борис Величко