НАРКОМ
  • Главная
  • Головне
  • Багато галасу з нічого: Як притягнути до відповідальності столичного суддю
Головне Київська область Суспільство

Багато галасу з нічого: Як притягнути до відповідальності столичного суддю

Є ще такі люди в Україні, що вірять в справедливість і рівність закону. І даремно.

Днями голова Подільського районного суду столиці звернувся до Апеляційного суду міста Києва з поданням про направлення провадження за скаргою громадянина на бездіяльність уповноважених осіб Київської місцевої прокуратури №7. Бездіяльність прокурорських працівників полягає в наступному: прийнявши заяву від громадянина про злочин, здійснений суддею Подільського районного суду, правоохоронці без пояснення причин не стали вносити відомості про подію в Єдиний реєстр досудових розслідувань.

Що залишалося громадянинові, окрім як оскаржити бездіяльність прокуратури? У рамках закону – нічого. І законослухняний українець відправився у… Подільський районний суд, в якому належить оскаржити незаконні дії співробітників Київської місцевої прокуратури №7.

Як з’ясував НАРКОМ, справа потрапила до слідчого судді – колеги служителя храму Феміди, на якого, як ми пам’ятаємо, є заява про скоєння злочину. Ніякого рішення слідчий суддя виносити не став, оскільки в справу втрутився голова Подільського районного суду Василь Бородій. Він звернувся до Апеляційного суду столиці, та клопотав перенести в нього розгляд цієї справи, оскільки приймати рішення про долю справи колеги судді Подільського райсуду не можуть. У апеляції з аргументами Бородія погодилися.

Тим часом, дивлячись на галас навкруги, той самий суддя, відносно якого намагаються порушити кримінальну справу, може спокійно позбавитися доказів, підтасувати факти, натиснути на свідків, та і взагалі зробити все, що завгодно.

От як в Україні викривати недоторканних.

Лучший способ поддержать проект – Поделиться записью

Похожие записи

У сільську школу приймали дітей, які ніколи не вчилися в ній

Борис Величко

Ужгородських комунальників, з вини яких 6-метрова тополя впала на школярку, ніяк не покарали

Борис Величко

Командир роти застрелив в голову вічно п’яного солдата

Борис Величко

Експерти з’ясовують, чи досить сильно був ображений вбивця, щоб позбавляти життя жертву

Борис Величко

Одеські поліцейські за допомогою чека з магазину хочуть розкрити напад на інкасаторів

Борис Величко

Напад на особняк під Одесою спровокований візитом до “Приватбанку”?

Борис Величко