НАРКОМ
  • Главная
  • Головне
  • Багато галасу з нічого: Як притягнути до відповідальності столичного суддю
Головне Київська область Суспільство

Багато галасу з нічого: Як притягнути до відповідальності столичного суддю

Є ще такі люди в Україні, що вірять в справедливість і рівність закону. І даремно.

Днями голова Подільського районного суду столиці звернувся до Апеляційного суду міста Києва з поданням про направлення провадження за скаргою громадянина на бездіяльність уповноважених осіб Київської місцевої прокуратури №7. Бездіяльність прокурорських працівників полягає в наступному: прийнявши заяву від громадянина про злочин, здійснений суддею Подільського районного суду, правоохоронці без пояснення причин не стали вносити відомості про подію в Єдиний реєстр досудових розслідувань.

Що залишалося громадянинові, окрім як оскаржити бездіяльність прокуратури? У рамках закону – нічого. І законослухняний українець відправився у… Подільський районний суд, в якому належить оскаржити незаконні дії співробітників Київської місцевої прокуратури №7.

Як з’ясував НАРКОМ, справа потрапила до слідчого судді – колеги служителя храму Феміди, на якого, як ми пам’ятаємо, є заява про скоєння злочину. Ніякого рішення слідчий суддя виносити не став, оскільки в справу втрутився голова Подільського районного суду Василь Бородій. Він звернувся до Апеляційного суду столиці, та клопотав перенести в нього розгляд цієї справи, оскільки приймати рішення про долю справи колеги судді Подільського райсуду не можуть. У апеляції з аргументами Бородія погодилися.

Тим часом, дивлячись на галас навкруги, той самий суддя, відносно якого намагаються порушити кримінальну справу, може спокійно позбавитися доказів, підтасувати факти, натиснути на свідків, та і взагалі зробити все, що завгодно.

От як в Україні викривати недоторканних.

Лучший способ поддержать проект – Поделиться записью

Похожие записи

“Прогиб зарахований”: Школяра, що покалічив однокласницю, засудили до громадських робіт

Борис Величко

П'ять озброєних розбійників за ніч скосили 60 гектарів кукурудзи

Борис Величко

У супермаркеті “РОСТ” покалічилася співробітниця

Борис Величко

У Запоріжжі слідчий втратив важливий речовий доказ – позашляховик BMW X6

Борис Величко

П'яний солдат розстріляв впритул з автомата п'ятьох товаришів по службі в зоні АТО

Борис Величко

У туалеті в'язниці для довічно ув'язнених помер засуджений

Борис Величко