НАРКОМ
  • Главная
  • Головне
  • Батька п'яти дітей засудили за спробу зібрати ягоди на варення в Чорнобильській зоні відчуження
Головне Київська область Північ Суспільство

Батька п'яти дітей засудили за спробу зібрати ягоди на варення в Чорнобильській зоні відчуження

Люди, що живуть поряд з Чорнобилем, від безвиході вимушені ризикувати не лише власним життям, але й здоров’ям своїх сімей.

Іванківський район Київської області – найбільший район в країні. На його території знаходиться зона відчуження Чорнобильської АЕС. А ще живуть люди. Які іноді доходять до межі між життям і смертю – проникають в Зону, аби поживитися хоч чимось.

У Іванківському районному суді частіше, ніж у будь-якому іншому суді світу розглядаються кримінальні провадження, відкриті по статті “Порушення вимог режиму радіаційної безпеки”. У розпорядженні НАРКОМУ виявилося декілька таких свіжих справ.

Наприклад, на початку поточного тижня перед судом опинився житель Поліського району Київщини, батько п’яти дітей, інвалід другої групи. Його затримали в липні на виході із Зони – підсудний виносив відро чорниці, зібраної в зараженому лісі.

Встиг зібрати 11 кілограмів – під Чорнобилем ягоди ростуть дуже рясно. Поліцейським чоловік розповів, що збирався зварити із зібраних ягід варення, щоб родині було чим поласувати взимку.

Вирок для багатодітного інваліда – штраф 850 гривень. Чорницю конфіскували.

Ще один місцевий житель проник у відселене після катастрофи на ЧАЕС село Поліське. У нім знайшов сарай, на якому зберігся металевий дах. Розібрав його на метал, і на саморобному велосипеді вивіз за територію Зони. Хотів здати на металобрухт – майже 68 кілограмів обіцяли можливість запастися провіантом на тиждень. Не вийшло. Суд засудив добувача металу до штрафу 1250 гривень.

Свої судимості місцеві жителі навряд чи будуть оскаржувати в апеляції. Деякі з них лише зітхають – мовляв, треба було діяти обережніше.

Похожие записи

Що поліція знає про Покотилівського маніяка? Нові дані про вбивство Аліси Онищук

Борис Величко

У Черкасах жінку зґвалтував колишній однокласник ії чоловіка

Борис Величко

Педофіл більше трьох годин ґвалтував хлопчика на технічному поверсі висотного будинку

Борис Величко

У зоні АТО двоє українських солдатів влізли у будинок і убили двох мирних мешканок

Борис Величко

У директора черкасской теплосети украли 200 тысяч и две машины, которых у него никогда не было

Борис Величко

Як мер Полтави намагався підкупити суддю і вийшов сухим з води

Борис Величко