НАРКОМ
  • Главная
  • Головне
  • Більше 100 ударів сокирою і ножем : Черняхівський м’ясник засуджений до вищої міри
Головне Кіровоградська область Центр

Більше 100 ударів сокирою і ножем : Черняхівський м’ясник засуджений до вищої міри

Недолюдок, що відібрав життя закоханої пари, більше ніколи не побачить свободи.

18 червня 2016 року – день, який Черняхівка, розташована в Кіровоградській області і вміщує менше 700 жителів, запам’ятає надовго. Саме того дня в одному з будинків виявили понівечені тіла хлопця і дівчини, що знімали декілька кімнат у будинку 57-річного Анатолія Аржанова, що заробляв торгівлею м’ясом.

Як встановило слідство, саме м’ясник Аржанов, раніше судимий за умисне вбивство, напившись, раптом затаїв образу на молодих, і вирішив розправитися з ними. П’янки у будинку були звичним явищем. І, коли співмешканка Аржанова заснула, хазяїн будинку узяв сокиру, і з особливою жорстокістю розправився з квартирантами.

НАРКОМ від джерела в правоохоронних органах з’ясував, що спочатку вбивця наніс смертельні поранення квартирантові, а потім його дівчині. Вже перші удари сокирою виявилися смертельними – відкриті переломи черепа і ушкодження мозку викликали майже миттєву смерть. Проте це не зупинило недолюдка, і він завдав ще близько сотні ударів сокирою і ножем в різні частини тіла убитих. Навіть бувалим оперативникам стало погане на місці злочину – глибокі рани покривали тіла обох убитих.

Після вбивства м’ясник вирішив позбавитися від трупів, і тут же взявся за розчленовування – відрізав голову і руки квартирантки, розрізав живота чоловікові. Співмешканка Аржанова в цей час спала буквально в метрі від трупів. Вона не прокинулася навіть після того, як за жахливим зайняттям вбивцю застали друзі квартирантів, що приїхали у гості.

Підсудний м’ясник своєї провини в скоєному не визнав, проте численні докази не залишили жодного шансу на захист.

Кіровський районний суд Кропивницького засудив Черняхівського м’ясника до довічного позбавлення волі за вбивство двох чоловік, здійснене з особливою жорстокістю особою, що раніше вчинила умисне вбивство.

Дорогі друзі! Народне агентство розслідувань НАРКОМ – незалежне інтернет-видання з розгалуженою мережею кореспондентських пунктів. За нами не стоять олігархи або політики, ми намагаємося не навантажувати наших читачів настирною рекламою. Усі, кому сподобався наш амбітний незалежний проект, можуть підтримати творчу молоду команду.

Допомогти просто:
– Webmoney Z139851767851
– Qiwi +380978377447
– Карта Приват 4731 2196 0002 8306

Похожие записи

У туалеті в'язниці для довічно ув'язнених помер засуджений

Борис Величко

Головний колектор “Приватбанку” підробив документи і кинув виклик суду і прокуратурі

Борис Величко

У Волинській обласній лікарні брали хабарі навіть з медсестер

Борис Величко

У директора черкасской теплосети украли 200 тысяч и две машины, которых у него никогда не было

Борис Величко

“Приватбанк” розпочав боротьбу з наркоторгівлею

Борис Величко

Судимий за зґвалтування чоловік побив товариша каструлею

Борис Величко