НАРКОМ
Головне Запорізька область Південь Події

Як зухвалий рецидивіст скоїв втечу із Запорізького СІЗО

Винахідливий обвинувачений вийшов на свободу через парадні ворота ізолятора, залишивши в дурнях усю в’язницю.

18-го грудня минулого року із Запорізького слідчого ізолятора була здійснена зухвала втеча без жодного пострілу або гонитви – співробітники пенітенціарної установи самі випустили на свободу шість разів судимого жителя Дніпра Дмитра Пономаренко (на фото).

Досі слідство так і не дало відповідь на головне питання – хто допомагав Пономаренко утілити сміливий план звільнення в життя. Напрошується висновок, що все сталося завдяки ланцюжку випадковостей.

У нещасливий день на зміну в СІЗО вийшло 12 чоловік з необхідних по штату 20-ти. Люди втомилися, оскільки чергують в установі цілодобово. Мало хто серйозно звернув увагу на підслідного, який покидав стіни ізолятора під заставу, яку внесли родичі. На столі чергового лежала квитанція про зарахування більше ніж 160-ти тисяч за жителя Запоріжжя.

Коли підслідного випустили, з камери №122 почувся ґвалт – там один з підозрюваних стверджував, що це за нього внесли заставу, і вимагав випустити його. Стали розбиратися. В одну мить посивіла не одна голова в кашкеті – на свободу вийшов… не той арештант!

НАРКОМОВІ стало відомо, коли у Пономаренко народився підступний план. Сталося так, що в листопаді в камеру, де містився рецидивіст, перевели менш досвідченого злочинця. Заставу за нього у розмірі 160 тисяч гривен родичі арештанта збирали всім світом – був потрібний час. Пономаренко дізнався від сусіда по камері про подробиці його особистого життя і біографії, які згодом і допомогли йому вчинити втечу.

У день, коли заставна сума поступила на рахунок держустанови, Пономаренко дочекався охоронця, назвався чужим ім’ям, і дозволив вивести себе в коридор. В цей час його сусід по камері мирно спав, нібито ні про що не підозрюючи. Пройшовши просту процедуру ідентифікації, назвавши паспортні дані сусіда по камері, Пономаренко вийшов з СІЗО.

Затримали його через декілька днів в Дніпрі – він безсоромно викладав фотографії в соцмережі, мало не хизуючись скоєним.

Днями суд додав до терміну арештанта 3 роки в’язниці – за втечу. Волю Пономаренко тепер побачить не раніше, ніж через чотири з половиною роки.

Похожие записи

ЖК G – House – черговий шахрайський проект від забудовників?

Борис Величко

Бійця “Айдару”, що під дулом автомата викрав машину у мирного жителя, залишили на волі

Борис Величко

Черкаський поліцейський під час виконання службових обов'язків пограбував жінку

Борис Величко

У Запоріжжі слідчий втратив важливий речовий доказ – позашляховик BMW X6

Борис Величко

Справа Бабченко : Суд зняв арешт з майна, вилученого СБУ в офісах партії “Розумна сила”

Борис Величко

Командир роти застрелив в голову вічно п’яного солдата

Борис Величко