НАРКОМ
Головне Події

“Приватбанк” розпочав боротьбу з наркоторгівлею

Незвичайні функції узяв на себе державний банк.

Як повідомили НАРКОМУ у фінансовій установі, “ПриватБанк” почав блокування рахунків осіб, причетних до торгівлі наркотиками. На сьогодні заблоковано вже більше півтора тисяч рахунків фізичних осіб, так чи інакше причетних до наркоторгівлі та сумнівних операцій з купівлею заборонених речовин.

Алгоритму, за яким вираховують подібні рахунки у банку не уточнюють, лише запевняють, що їм вдається досить точно визначати шлях надходження грошей від наркозалежних громадян на рахунки торговців смертю. Після того, як банк блокує фінансовий рахунок наркоторговця, їм зацікавлюються правоохоронні органи.

У “Приватбанку” підкреслюють, що з початку навчального року міста України заполонили нові способи поширення наркотичних речовин. Драгдилери використовують для просування зілля QR- коди, які у вигляді наліпок розвішуються в місцях скупчення людей. Особливо наркоторговців цікавлять учбові заклади, де багато підлітків і молоді.

Схема наркоторговців виглядає таким чином: потенційний клієнт сканує QR- код, і відразу потрапляє на сайт, що пропонує заборонені речовини. Далі досить лише замовити дозу, і відправити кошти через вказані банківські реквізити.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що напад на будинок бізнесмена в Одесі міг бути спровокований візитом в “Приватбанк”.

Дорогі друзі! Народне агентство розслідувань НАРКОМ – незалежне інтернет-видання з розгалуженою мережею кореспондентських пунктів. За нами не стоять олігархи або політики, ми намагаємося не навантажувати наших читачів настирною рекламою. Усі, кому сподобався наш амбітний незалежний проект, можуть підтримати творчу молоду команду.

Допомогти просто:
– Webmoney Z139851767851
– Qiwi +380978377447
– Карта Приват 4731 2196 0002 8306

Похожие записи

Керівник “Волиньвугілля” поніс сміхотворне покарання за розтрату більше ніж 5 000 000 гривень

Борис Величко

У Черкаській області чоловік убив хворого брата за те, що тут справив нужду

Борис Величко

У Генпрокуратурі за хабар погодилися не заарештовувати землю, на якій зводиться елітна новобудова

Борис Величко

Сталі відомі деякі положення Томосу про автокефалію

admin

З вини керівництва “Харківобленерго” рибалку на березі трохи не вбило струмом

Борис Величко

Залишені матір'ю в холодному будинку троє малюків зігрівалися тілами мертвих кошенят

Борис Величко