НАРКОМ
  • Главная
  • Головне
  • Скандальний львівський суддя виправдав керівника митниці, що вимагав хабарі із співробітників
Головне Захід Львівська область Суспільство

Скандальний львівський суддя виправдав керівника митниці, що вимагав хабарі із співробітників

Черговий обвинувачений в хабарництві посадовець виходить сухим з води.

19-го січня 2017 року оперативні служби Львівщини рапортували про затримання великої риби – на хабарі в 15 тисяч доларів попався тимчасово виконуючий обов’язки замначальника Львівської митниці ДФС Юрій Борисов.

Як стало відомо НАРКОМОВІ, правоохоронці обгрунтовано звинувачували Борисова в здирстві і отриманні хабарів із співробітників митниці. Ті передавали гроші “вгору” через призначених Борисовим співробітників, щоб в ході ротації не втратити насиджених місць, що обіцяють чималі прибутки. Менш десятка митників “скинулися” на хабар шефові, якого затримали у власному кабінеті правоохоронці.

У кабінеті Борисоа оперативники виявили без малого 3,5 тисячі доларів США і трохи більше 33 тисяч гривень. Ще 10 тисяч доларів лежали під ліжком у будинку “бігунка”, який збирав гроші для Борисова з власних колег.

Спочатку митники надали викривальні покази слідству, і Юрія Борисова усунули від займаної посади, посадивши за грати. Незабаром суд випустив чиновника під заставу у розмірі 400 тисяч гривен. В ході судового процесу усі співробітники Львівської митниці відмовилися від своїх первинних свідчень, заявивши, що ніхто з них ніяких грошей не вимагав, а вказану суму вони лише позичили колезі на якісь його потреби.

Традиційно в Україні подібні гучні справи розвалюються в суді, і це не стало виключенням.

Суддя Галицького районного суду Львова Віталій Стрельбицький оголосив днями виправдувальний вирок для Юрія Борисова. Митник відновлений на посаді, з усього майна знятий арешт.

Цікаво, що сам суддя Стрельбицький має скандальну репутацію. За даними НАРКОМА, зараз відносно нього Вищою радою правосуддя відкрито мінімум дві дисциплінарних справи за допущені їм порушення в роботі.

Окрім цього, по соцмережах досі гуляє рішення Стрельбицького, в якому він визнає винним в порушенні Митного кодексу… 60 кілограмів сливи! За це скандальний суддя оштрафував сливи на 1700 гривень.

Похожие записи

У Львові поліцейський керував групою кишенькових злодіїв-циган

Борис Величко

Педофіла, що пропонував 12-річній дівчинці гроші за секс, випустять під заставу?

Борис Величко

Один з грабіжників, що напали на харківського журналіста, вийде на свободу за мільйон гривень

Борис Величко

Гроші на крові: Як житомирський головлікар з подільниками “злив” донорської плазми на 2 мільйони гривен

Борис Величко

30-річна ветеран секс-труда організувала два будинки розпусти в Києві

Борис Величко

У сімейної пари гастарбайтерів вкрали майже 3,5 мільйона гривень

Борис Величко