НАРКОМ
Головне Черкаська область Центр

У Черкаській області ув’язнених годували зараженим м’ясом

В результаті скандальної угоди посадовці заволоділи майже мільйоном державних гривен і трохи не згубили тисячі людей.

Як з’ясував НАРКОМ з власних джерел в слідстві, установи виконання покарань і слідчий ізолятор Черкаської області з квітня поточного року почали централізовано отримувати курятину для приготування їжі для спецконтингенту. М’ясо птиці до пенітенціарних установ поставляла фірма “Фінінтертехнологія”, з якою договір уклала Генеральна дирекція Державної кримінально-виконавчої служби. Вартість цього договору – більше 904 тисяч бюджетних гривень.

Пізніше з’ясувалося, що курятина, яка поступала в черкаські виправні колонії і СІЗО заражена сальмонелою, і не вважається їстівною. Тільки дивом епідемія інфекційного захворювання не скосила тих людей, що містилися в місцях позбавлення волі.

Засновник “Фінінтертехнології”, Гліб Гринько, до 2017 року займав посаду головного фахівця юридичного відділу Покровської міської ради Донецької області, а потім очолював донецьку філію ТОВ “Будпроектекспертиза”.

Зараз правоохоронці розслідують кримінальне провадження, яке відкрите по статтях “Розтрата майна у особливо великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем ” і “Порушення санітарних правил і норм відносно відвертання інфекційних захворювань і масових отруєнь”. Винуватцям загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до дванадцяти років.

Дорогі друзі! Народне агентство розслідувань НАРКОМ – незалежне інтернет-видання з розгалуженою мережею кореспондентських пунктів. За нами не стоять олігархи або політики, ми намагаємося не навантажувати наших читачів настирною рекламою. Усі, кому сподобався наш амбітний незалежний проект, можуть підтримати творчу молоду команду.

Допомогти просто:
– Webmoney Z139851767851
– Qiwi +380978377447
– Карта Приват 4731 2196 0002 8306

Похожие записи

Професор львівського вишу отримував хабарі зі студентів за іспити і дипломні роботи

Борис Величко

У Хмельницькому ревнивий чоловік облив барну стійку в кафе, щоб спалити її разом з дружиною

Борис Величко

Аферисти з великої дороги: Як харківські “авторитети” заробили на трасу “Суми-Полтава” 350 мільйонів

Борис Величко

Доцент чернівецького вишу став злочинцем, бо зловживав власним впливом

Борис Величко

Жінка-зуботехнік побила головного лікаря поліклініки за наказ про скорочення

Борис Величко

На ремонті черкаської художньої школи нажився служитель церкви баптистів

Борис Величко