НАРКОМ
Головне Події Черкаська область Центр

У Черкаській області ув'язнених годували зараженим м'ясом

В результаті скандальної угоди посадовці заволоділи майже мільйоном державних гривен і трохи не згубили тисячі людей.

Як з’ясував НАРКОМ з власних джерел в слідстві, установи виконання покарань і слідчий ізолятор Черкаської області з квітня поточного року почали централізовано отримувати курятину для приготування їжі для спецконтингенту. М’ясо птиці до пенітенціарних установ поставляла фірма “Фінінтертехнологія”, з якою договір уклала Генеральна дирекція Державної кримінально-виконавчої служби. Вартість цього договору – більше 904 тисяч бюджетних гривень.

Пізніше з’ясувалося, що курятина, яка поступала в черкаські виправні колонії і СІЗО заражена сальмонелою, і не вважається їстівною. Тільки дивом епідемія інфекційного захворювання не скосила тих людей, що містилися в місцях позбавлення волі.

Засновник “Фінінтертехнології”, Гліб Гринько, до 2017 року займав посаду головного фахівця юридичного відділу Покровської міської ради Донецької області, а потім очолював донецьку філію ТОВ “Будпроектекспертиза”.

Зараз правоохоронці розслідують кримінальне провадження, яке відкрите по статтях “Розтрата майна у особливо великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем ” і “Порушення санітарних правил і норм відносно відвертання інфекційних захворювань і масових отруєнь”. Винуватцям загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до дванадцяти років.

Похожие записи

Професорка Дніпровської політехніки визнана винною в смерті заступника директора музею

Борис Величко

В учбовому центрі Міноборони торгували наркотиками

Борис Величко

У Запоріжжі слідчий втратив важливий речовий доказ – позашляховик BMW X6

Борис Величко

Керівництво державного Чорнобильського спецкомбінату “з'їло” за раз 20 тонн солі

Борис Величко

У Хмельницькому ревнивий чоловік облив барну стійку в кафе, щоб спалити її разом з дружиною

Борис Величко

У Хмельницькій області бандити прив'язали далекобійника до куща бузини і відібрали 700 000 гривень

Борис Величко