НАРКОМ
Головне Події Черкаська область Центр

У Черкаській області ув'язнених годували зараженим м'ясом

В результаті скандальної угоди посадовці заволоділи майже мільйоном державних гривен і трохи не згубили тисячі людей.

Як з’ясував НАРКОМ з власних джерел в слідстві, установи виконання покарань і слідчий ізолятор Черкаської області з квітня поточного року почали централізовано отримувати курятину для приготування їжі для спецконтингенту. М’ясо птиці до пенітенціарних установ поставляла фірма “Фінінтертехнологія”, з якою договір уклала Генеральна дирекція Державної кримінально-виконавчої служби. Вартість цього договору – більше 904 тисяч бюджетних гривень.

Пізніше з’ясувалося, що курятина, яка поступала в черкаські виправні колонії і СІЗО заражена сальмонелою, і не вважається їстівною. Тільки дивом епідемія інфекційного захворювання не скосила тих людей, що містилися в місцях позбавлення волі.

Засновник “Фінінтертехнології”, Гліб Гринько, до 2017 року займав посаду головного фахівця юридичного відділу Покровської міської ради Донецької області, а потім очолював донецьку філію ТОВ “Будпроектекспертиза”.

Зараз правоохоронці розслідують кримінальне провадження, яке відкрите по статтях “Розтрата майна у особливо великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем ” і “Порушення санітарних правил і норм відносно відвертання інфекційних захворювань і масових отруєнь”. Винуватцям загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до дванадцяти років.

Похожие записи

Харків'янин викрав усі бонуси пасажирів МАУ

Борис Величко

Жінка-зуботехнік побила головного лікаря поліклініки за наказ про скорочення

Борис Величко

Полковникові-хабарникові, за якого внесли 1 100 000 гривень запоруки, суд повернув закордонний паспорт

Борис Величко

Розумово відсталий семикласник потрапив в полон до бойовиків “ДНР”

Борис Величко

П'яний дитячий тренер по важкій атлетиці побив дівчину-поліцейську

Борис Величко

Рідні і адвокати просять “зрозуміти, пробачити і відпустити” підлітків, що убили заради нудьги безхатченка

Борис Величко