НАРКОМ
  • Главная
  • Головне
  • 59 ударів: наркоман убив однорічну дочку співмешканки, “виганяючи бісів”
Головне Кіровоградська область Центр

59 ударів: наркоман убив однорічну дочку співмешканки, “виганяючи бісів”

Завдяки “закону Савченко” вбивця немовляти вийде на волю раніше на три роки.

У ніч на 24 липня 2015 року в Александрії, що в Кіровоградській області, сталося жахливе вбивство, що потрясло місто: нелюд на очах матері п’ять годин підряд вбивав її однорічну доньку.

НАРКОМ довідався огидні подробиці з життя нелюдів, які допустили подібне.

Місцева мешканка, виховуючи дітей у віці трьох років і одного року, взялася зраджувати чоловікові, що відправився на заробітки в інше місто. Жінка зійшлася з наркоманом, що знаходився в офіційному шлюбі, і що виховує власних троїх дітей. Багатодітний коханець фактично кинув сім’ю, і парочка вдавалася до любовних втіх просто у присутності дітей, заздалегідь вживаючи амфетамін.

У рокову ніч немовляті погано спалося – дитина прокинулася, і стала плакати. Вітчим, знаходячись в стані наркотичного сп’яніння, підніс дитину до відкритого крану, і впродовж 15-ти хвилин лив воду маляткові на обличчя. Потім почав її нещадно бити. Судові медики підрахували, що недолюдок завдав дитині мінімум 59 ударів.

Страхітливі звірства тривали до п’ятої ранку – жінка ніяк не перешкодила коханому вбивати свою дитину. У суді вона заявила, що боялася коханця, і не сміла йому суперечити.

Сам же вбивця провини не визнав. Заявив, що “виганяв бісів” з дитини, а потім, коли вона перестала дихати, став надавати першу медичну допомогу – в ході цих реанімаційних заходів нібито і з’явилися тілесні ушкодження.

Колегія суддів і троє присяжних визнали підсудного винним у вбивстві малолітньої, здійсненому з особливою жорстокістю. Вирок – 12 років позбавлення волі. Вбивці залишилося відбути лише половину терміну, оскільки його трирічне перебування в слідчому ізоляторі порахували по формулі скасованого “закону Савченко”, що прирівнює день знаходження в СІЗО до двох днів в’язниці.

Нагадаємо, в Ніжині мати не заважала співмешканцеві закатувати до смерті одну дитину і покалічити іншу.

Дорогі друзі! Народне агентство розслідувань НАРКОМ – незалежне інтернет-видання з розгалуженою мережею кореспондентських пунктів. За нами не стоять олігархи або політики, ми намагаємося не навантажувати наших читачів настирною рекламою. Усі, кому сподобався наш амбітний незалежний проект, можуть підтримати творчу молоду команду.

Допомогти просто:
– Webmoney Z139851767851
– Qiwi +380978377447
– Карта Приват 4731 2196 0002 8306

Похожие записи

Поліція навідається в харківську школу, де керівництво привласнювало гроші батьків

Борис Величко

У Черкасах жінку зґвалтував колишній однокласник ії чоловіка

Борис Величко

Поліцейські тортурами змусили підписати 28-річну харків’янку визнання у вбивстві хлопця

Борис Величко

Суд засудив жорстоку вбивцю до 12-ти років в’язниці, і… випустив під домашній арешт

Борис Величко

У Генпрокуратурі за хабар погодилися не заарештовувати землю, на якій зводиться елітна новобудова

Борис Величко

У туалеті в'язниці для довічно ув'язнених помер засуджений

Борис Величко