НАРКОМ
Головне Житомирська область Північ Події Події

З Бердичівської колонії втік вбивця

Особливо небезпечний рецидивіст приспав пильність пенітенциаріїв.

Сьогодні з Бердичівського виправного центру №108 вчинив втечу 44-річний уродженець Шахтарська Донецькій області Сергій Деркач (на фото).

У розпорядженні НАРКОМУ маються матеріали з особистої справи ув’язненого.

Як нам стало відомо, кримінальну кар’єру Деркач почав в далекому 1994 році. Відтоді його п’ять разів судили за крадіжки і грабежі. У 2011 році Амвросіївський районний суд Донецької області засудив його до 10-ти років позбавлення волі за умисне вбивство. Свій термін Деркач почав відбувати в Городищенській виправній колонії Рівненської області №96, а потім був переведений в Райківску ВК №73 в Житомирській області.

Порушень режиму утікач не допускав – характеризувався позитивно. Був працевлаштований на виробництві в колонії, безкоштовно працював електриком і старшим днювальним. У конфліктах з ув’язненими помічений не був. Дотримувався правомірних і ввічливих взаємовідносин з персоналом колонії.

Згідно отриманої інформації, на волю Деркач повинен був вийти в 2020 році. Тепер йому напевно “накинуть” не менше трьох років за втечу.

Прикмети розшукуваного : високого зросту, очі карі, волосся темне. Особлива прикмета – татуювання у вигляді букви “С” на лівій кисті.

Усіх, кому що-небудь відомо про місцезнаходження розшукуваного Сергія Деркача, правоохоронці просять телефонувати за номерами: (093) 140-74-98, (067) 969-52-46 або 102.

Похожие записи

Керівництво львівського військового заводу “Укроборонпрому” викрало більше 13,5 мільйонів гривень

Борис Величко

Проект Устава Единой Поместной вызывает у иерархов сомнения

admin

Газовики, що встановлювали котел, можуть відповісти за смерть чотирьох людей

Борис Величко

Кличко оказался неэффективным менеджером для Киева – Поживанов

admin

Вінницькі програмісти викрали у клієнтів “Ощадбанку” 250 тисяч гривень

Борис Величко

Ув'язнений поскаржився на співробітника колонії, який приніс йому мобільний телефон

Борис Величко