НАРКОМ
  • Главная
  • Головне
  • Поліцейські тортурами змусили підписати 28-річну харків’янку визнання у вбивстві хлопця
Головне Схід Харківська область

Поліцейські тортурами змусили підписати 28-річну харків’янку визнання у вбивстві хлопця

Дівчина не витримала побиття у відділі поліції, і узяла на себе вбивство коханого чоловіка.

Днями Київський районний суд Харківської області визнав невинною в умисному вбивстві місцеву мешканку Ганну Клочко. Вже 30-річній обвинуваченій слідство закидало здійснення вбивства місцевого жителя, з яким у неї були романтичні стосунки.

Як з’ясував НАРКОМ, тіло убитого чоловіка було виявлене в тамбурі його квартири. Слідів насильницької смерті відразу знайти не вдалося – мініатюрний вхідний отвір від кулі в лівій стороні грудної клітини притягнув увагу лише судових медиків. Виявилось, що куля, випущена з пістолета системи Флобера, пройшла між ребрами, зачепила серце і печінку. Смерть потерпілого настала через декілька десятків хвилин після поранення від масивної крововтрати.

Ідеальною підозрюваною для поліцейських виявилася дівчина убитого. Ганну Клочко затримали. За словами підозрюваної, у відділі поліції її били словником по голові, руками і навіть ногами, змушуючи підписати зізнання в злочині, якого вона не здійснювала.

У результаті, у слідства не виявилося ані доказів, ані знаряддя злочину, та навіть аргументованого мотиву для вбивства. Враховуючи усі ці обставини, суд визнав харків’янку невинною у вбивстві. У СІЗО вона знаходилася з квітня 2016 року. Поліцейських, що били дівчину, так і не покарали.

Дорогі друзі! Народне агентство розслідувань НАРКОМ – незалежне інтернет-видання з розгалуженою мережею кореспондентських пунктів. За нами не стоять олігархи або політики, ми намагаємося не навантажувати наших читачів настирною рекламою. Усі, кому сподобався наш амбітний незалежний проект, можуть підтримати творчу молоду команду.

Допомогти просто:
– Webmoney Z139851767851
– Qiwi +380978377447
– Карта Приват 4731 2196 0002 8306

Похожие записи

Професорка Дніпровської політехніки визнана винною в смерті заступника директора музею

Борис Величко

П’яний солдат розстріляв впритул з автомата п’ятьох товаришів по службі в зоні АТО

Борис Величко

У Черкасах жінку зґвалтував колишній однокласник ії чоловіка

Борис Величко

Більше півроку поліція не може зрозуміти, як газовий балончик убив дівчину

Борис Величко

“Прогиб зарахований”: Школяра, що покалічив однокласницю, засудили до громадських робіт

Борис Величко

Як мер Полтави намагався підкупити суддю і вийшов сухим з води

Борис Величко