НАРКОМ
  • Главная
  • Захід
  • Керівництво тернопільської лікарні вимагало хабар $1000 за працевлаштування медсестри
Головне Захід Суспільство Тернопільська область

Керівництво тернопільської лікарні вимагало хабар $1000 за працевлаштування медсестри

Ділки у білих халатах існують практично скрізь, а притягнути до відповідальності вдається далеко не усіх.

Корупційний скандал, що стався в Тернопільському Центрі екстреної медичної допомоги і медицини катастроф, мабуть, можна вважати типовим для сучасної України.

За працевлаштування медсестрою в практично будь-яку лікарню у будь-якому населеному пункті керівники частенько вимагають хабаря. Так уже повелося, що кандидатки на цю посаду зазвичай погоджуються на драконівські запити головлікарів, оскільки сподіваються відбити витрати, ставлячи уколи і крапельниці пацієнтам, що виписалися.

Саме така спроба працевлаштування в тернопільську лікарню обернулася для місцевої мешканки неприємністю: заступник головного лікаря цієї установи Володимир Дубчак зажадав від жінки тисячу доларів США. Натомість він обіцяв вплинути на головного лікаря цього медичного центру Михайла Джуса (на фото) – місцевого політика.

За даними джерела НАРКОМУ в правоохоронних структурах, можливо, остаточним одержувачем хабаря був саме Джус, а Дубчак лише був посередником в корупційній схемі.

Проте довести це не вдалося, оскільки з міченими грошима узяли саме заступника головного лікаря, який знаходився у своєму автомобілі Nissan Murano. До речі, Дубчак навіть намагався сховатися від оперативників на машині, але його наздогнали і затримали – водієм він виявився посереднім.

Свою провину в зловживанні впливом Дубчак визнав, і суд засудив його до штрафу у розмірі 25500 тисяч гривень. Він продовжує обіймати посаду заступника головного лікаря.

Нагадаємо, за аналогічний злочин нещодавно відповів доцент Чернівецького національного університету Микола Кушнір, що сприяв за гроші абітурієнтові поступити в учбовий заклад.

Похожие записи

Через “Нову пошту” продавали отруйні бренді, горілку і коньяк

Борис Величко

Суд шість років виносив вирок депутату, який управляв КП, за невиплату зарплати

Борис Величко

Суд виправдав чоловіка, який вдарив прокуроршу в груди

Борис Величко

На івано-франківському елеваторі пропали більше 4 тисяч тон насіння соняшнику

Борис Величко

Напад на особняк під Одесою спровокований візитом до “Приватбанку”?

Борис Величко

Начальник міграційної служби на Хмельниччині засуджено до шести років за хабар у 4000 гривень

Борис Величко