НАРКОМ
  • Главная
  • Захід
  • Керівництво тернопільської лікарні вимагало хабар $1000 за працевлаштування медсестри
Головне Захід Тернопільська область

Керівництво тернопільської лікарні вимагало хабар $1000 за працевлаштування медсестри

Ділки у білих халатах існують практично скрізь, а притягнути до відповідальності вдається далеко не усіх.

Корупційний скандал, що стався в Тернопільському Центрі екстреної медичної допомоги і медицини катастроф, мабуть, можна вважати типовим для сучасної України.

За працевлаштування медсестрою в практично будь-яку лікарню у будь-якому населеному пункті керівники частенько вимагають хабаря. Так уже повелося, що кандидатки на цю посаду зазвичай погоджуються на драконівські запити головлікарів, оскільки сподіваються відбити витрати, ставлячи уколи і крапельниці пацієнтам, що виписалися.

Саме така спроба працевлаштування в тернопільську лікарню обернулася для місцевої мешканки неприємністю: заступник головного лікаря цієї установи Володимир Дубчак зажадав від жінки тисячу доларів США. Натомість він обіцяв вплинути на головного лікаря цього медичного центру Михайла Джуса (на фото) – місцевого політика.

За даними джерела НАРКОМУ в правоохоронних структурах, можливо, остаточним одержувачем хабаря був саме Джус, а Дубчак лише був посередником в корупційній схемі.

Проте довести це не вдалося, оскільки з міченими грошима узяли саме заступника головного лікаря, який знаходився у своєму автомобілі Nissan Murano. До речі, Дубчак навіть намагався сховатися від оперативників на машині, але його наздогнали і затримали – водієм він виявився посереднім.

Свою провину в зловживанні впливом Дубчак визнав, і суд засудив його до штрафу у розмірі 25500 тисяч гривень. Він продовжує обіймати посаду заступника головного лікаря.

Нагадаємо, за аналогічний злочин нещодавно відповів доцент Чернівецького національного університету Микола Кушнір, що сприяв за гроші абітурієнтові поступити в учбовий заклад.

Дорогі друзі! Народне агентство розслідувань НАРКОМ – незалежне інтернет-видання з розгалуженою мережею кореспондентських пунктів. За нами не стоять олігархи або політики, ми намагаємося не навантажувати наших читачів настирною рекламою. Усі, кому сподобався наш амбітний незалежний проект, можуть підтримати творчу молоду команду.

Допомогти просто:
– Webmoney Z139851767851
– Qiwi +380978377447
– Карта Приват 4731 2196 0002 8306

Похожие записи

Від Караваджо до вогняного топазу: найгучніші крадіжки культурних цінностей в Україні

Борис Величко

У туалеті в'язниці для довічно ув'язнених помер засуджений

Борис Величко

Суд заарештував столичну новобудову ЖК SloveSky и всю землю під нею

Борис Величко

Черкаський бодібілдер торгував забороненими пігулками

Борис Величко

На Волині суд виправдав керівників податкової інспекції, що отримали 200 тисяч гривень хабара

Борис Величко

Зґвалтований чоловік попросив строго не карати свого кривдника

Борис Величко