НАРКОМ
Волинська область Головне Захід

У Луцьку адвокат вимагав від клієнта гроші на підкуп судді

Ніякого покарання суддя, якщо він навіть мав відношення до того, що відбувається, не поніс.

Трохи більше місяця тому на залізничному вокзалі Луцька у власному автомобілі “БМВ” був затриманий місцевий адвокат – 36-річний Тарас Молчанов. Його затримали відразу після отримання від клієнта 10-ти тисяч гривень, які правозахисник вимагав від нього в якості хабаря для судді Апеляційного суду Волинської області. За словами адвоката, за цю суму суддя повинен був відмінити рішення Горіхівського районного суду Волинської області.

Як стало відомо НАРКОМОВІ, в тому самому рішенні райсуду йдеться про притягнення клієнта адвоката до адміністративної відповідальності за порушення у веденні господарської діяльності. За це його оштрафували на 25,5 тисяч гривень.

Після передачі грошей і фіксації їх отримання за допомогою люмінесцентної фарби на купюрах, оперативники відкрили кримінальне провадження. Адвокат одразу пішов на співпрацю із слідством, у рамках чого і було складено угоду про визнання винності. Обумовлене покарання для адвоката Молчанова – штраф у розмірі 20 тисяч 400 гривень.

Дорогі друзі! Народне агентство розслідувань НАРКОМ – незалежне інтернет-видання з розгалуженою мережею кореспондентських пунктів. За нами не стоять олігархи або політики, ми намагаємося не навантажувати наших читачів настирною рекламою. Усі, кому сподобався наш амбітний незалежний проект, можуть підтримати творчу молоду команду.

Допомогти просто:
– Webmoney Z139851767851
– Qiwi +380978377447
– Карта Приват 4731 2196 0002 8306

Похожие записи

Офіцера нової поліції затримали на хабарі

Борис Величко

Суддю-переселенця, що зібрався до Вищого антикорупційного суду, звинувачують у дев’яти злочинах

Борис Величко

Справа Бабченко : Суд зняв арешт з майна, вилученого СБУ в офісах партії “Розумна сила”

Борис Величко

Жінка випадково дізналася, що живе в чужій квартирі з вини чиновника

Борис Величко

У лісі на Чернігівщині мисливець убив чоловіка, переплутавши його з самцем косулі

Борис Величко

Професор львівського вишу отримував хабарі зі студентів за іспити і дипломні роботи

Борис Величко