НАРКОМ
  • Главная
  • Головне
  • У Харкові батьки зламали ніжки 3-річному синові, а потім заморили його на смерть голодом
Головне Схід Харківська область

У Харкові батьки зламали ніжки 3-річному синові, а потім заморили його на смерть голодом

Рецидивіст з дружиною замучили рідну дитину.

Шокуюча історія сталася в одному з будинків Харкова. Звідти в несвідомому стані медики забрали трирічного малюка з важкими травмами на останній стадії голоду. Незважаючи на усі зусилля лікарів, врятувати життя дитині не вдалося – хлопчик помер в лікарні.

На лаві підсудних опинилися його біологічні батьки – п’ять разів судимий чоловік і мати, що працювала на одному з приватних підприємств.

У розпорядженні НАРКОМУ опинилися матеріали розслідування цієї резонансної справи.

Згідно з даними слідчих і експертів, батько дитини, що вийшов на свободу у черговий раз, почав систематично жорстоко знущатися з малюка. Тортури тривали місяцями. Наприклад, нелюде серед ночі будив сина, ставив його на підлогу, і сильно бив по бічній частині ноги. В результаті подібних тортур у малюка виявилися зламані обидві гомілки, він не міг пересуватися, і тільки лежав, відчуваючи страшний біль. Навіть лежачу дитину батько продовжував бити – зламав ребра, наніс декілька важких черепно-мозкових травм.

Безпорадний хлопчик лежав в кімнаті, де ніхто за ним не доглядав. Незважаючи на скарги сусідів, що заявляли про можливий злочин у будинку, соціальні працівники так і не спромоглися перевірити, що відбувається в сім’ї, де виховується малолітній.

Підсумок жахливий – малюк загинув в страшних муках.

Жовтневий районний суд Харкова засудив батька дитини до десяти років позбавлення волі. Мати малюка проведе у в’язниці, згідно з вироком, вісім років.

До речі, в сім’ї виховувалася ще одна дитина – син жінки від першого шлюбу. Він не знав подібних знущань з боку дорослих, і лише спостерігав, як катують і вбивають його маленького братика.

Раніше ми повідомляли, як мешканка Ніжина не заважала співмешканцеві катувати до смерті одну дитину і покалічити другого.

Дорогі друзі! Народне агентство розслідувань НАРКОМ – незалежне інтернет-видання з розгалуженою мережею кореспондентських пунктів. За нами не стоять олігархи або політики, ми намагаємося не навантажувати наших читачів настирною рекламою. Усі, кому сподобався наш амбітний незалежний проект, можуть підтримати творчу молоду команду.

Допомогти просто:
– Webmoney Z139851767851
– Qiwi +380978377447
– Карта Приват 4731 2196 0002 8306

Похожие записи

“Кинув через плече і добивав ногами”: Сталі відомі подробиці жорстокої розправи в центрі Полтави

Борис Величко

Суд засудив жорстоку вбивцю до 12-ти років в’язниці, і… випустив під домашній арешт

Борис Величко

Розумово відсталий семикласник потрапив в полон до бойовиків “ДНР”

Борис Величко

Керівник “Волиньвугілля” поніс сміхотворне покарання за розтрату більше ніж 5 000 000 гривень

Борис Величко

Віскі Jack Daniel’s і горілку Finlandia розливали в селі під Вінницею

Борис Величко

Співробітник Солонянської виправної колонії отримав термін за те, що відправив людину до коми

Борис Величко