НАРКОМ
  • Главная
  • Головне
  • Мешканка Дніпра задушила свекруху і розчленувала ії на очах чоловіка і трьох дітей
Головне Дніпропетровська область Південь

Мешканка Дніпра задушила свекруху і розчленувала ії на очах чоловіка і трьох дітей

Виняткову жорстокість жінка проявила до матері власного чоловіка.

У травні минулого року в Дніпрі на озері Курячому відпочивальники виявили спотворений труп з гнильними змінами і із слідами розчленовування – тіло являло собою лише тулуб і голову. До шиї убитої була прив’язана господарська сумка, набита каменями і цеглою.

Експерти встановили, що загибла – жінка років 60-ти. Вбивця розчленував її тіло, поховавши відрубані кінцівки у іншому місці. Вірогідною причиною смерті могло бути задушення, оскільки під’язикова кістка і щитовидний хрящ убитої були зламані.

За даними НАРКОМУ, встановили особу загиблою тільки в квітні поточного року. Виявилось, що загибла – 65-річна хазяйка однієї з квартир у висотці, розташованій неподалік. Після спілкування з родичами убитої з’ясувалося, що жінку ще в жовтні 2016 року убила її невістка Тетяна Сулім.

В нещасливий день 34-річна мати трьох неповнолітніх дітей посварилася зі свекрухою, що вживала спиртне. Жінка прив’язала літню родичку до батареї, в потім накинула на її шию мотузку, і задушила. Свідком вбивства рідної бабусі стала 7-річна дочка вбивці, що знаходилася того дня удома.

Сліди вбивства невістка замітала наступного дня – на очах чоловіка і трьох дітей вона відрубала ноги і руки свекрухи, а потім вивезла разом з сином убитої спотворене тіло на берег озера. Труп перевозили в дитячому візку. Відрубані кінцівки свекрухи вбивця закопала в садовому товаристві “Золотий ранет”.

Днями Індустріальний районний суд Дніпра засудив Тетяну Сулім до семи з половиною років позбавлення волі.

Дорогі друзі! Народне агентство розслідувань НАРКОМ – незалежне інтернет-видання з розгалуженою мережею кореспондентських пунктів. За нами не стоять олігархи або політики, ми намагаємося не навантажувати наших читачів настирною рекламою. Усі, кому сподобався наш амбітний незалежний проект, можуть підтримати творчу молоду команду.

Допомогти просто:
– Webmoney Z139851767851
– Qiwi +380978377447
– Карта Приват 4731 2196 0002 8306

Похожие записи

Керівник відділенням “Приватбанку” вкрав півтора мільйони з депозитів вкладників

Борис Величко

Чоловік викинув собаку з балкона, а потім добивав на очах дітей

Борис Величко

У Городищенській колонії з вини лікарів помер засуджений, що відбував довічний термін

Борис Величко

На Херсонщині водхоз хоче купити тонований спортивний джип з усіма “наворотами”

Борис Величко

Турок, що прибув в Україну налагоджувати стосунки двох країн, задавив дівчину і втік

Борис Величко

У селі під Києвом вбивця повісив неповнолітнього брата на вішалці для одягу

Борис Величко