НАРКОМ
  • Главная
  • Головне
  • Головний колектор “Приватбанку” підробив документи і кинув виклик суду і прокуратурі
Головне Дніпропетровська область Південь Події Суспільство

Головний колектор “Приватбанку” підробив документи і кинув виклик суду і прокуратурі

Справа може прийняти несподіваний оборот.

Як стало ексклюзивно відомо журналістам НАРКОМУ, керівник напряму Сrеdit Collection ПАТ КБ “Приватбанк” (колекторна служба банку, що спеціалізується на вибиванні боргів будь-якими способами) Максим Шевченко (на фото), згідно з даними СБУ, причетний до підробки документів.

Встановлено, що керівник напряму Сrеdit Collection банку з метою впливу при обслуговуванні “тіньових” схем діяльності підконтрольних підприємств і створення умов при виведенні коштів “Приватбанку” під час їх кредитування, надав в Дніпропетровську колегію адвокатів підробні документи для отримання адвокатського посвідчення. Згідно наданим Максимом Шевченком документам, він з березня 2012 року є керівником юридичного напряму ПАТ КБ “Приватбанк”.

Посвідчення, що надає право займатися адвокатською діяльністю під номером 3293 Максим Шевченко отримав наприкінці лютого минулого року.

І тут слідство з’ясовує, що наданий Шевченко номер трудового наказу зовсім не свідчить про його призначення на посаду, а підпорядковує напрям Сrеdit Collection лінійно голові правління ПАТ КБ “Приватбанк”.

У зв’язку з цими фактами слідчий суддя Дніпропетровського районного суду Дніпропетровської області Олександр Бойко дав правоохоронцям санкцію на тимчасовий доступ до речей і документів “Приватбанку” з можливістю вилучення цього трудового наказу.

Реакція від головного колектору фінустанови послідувала блискавична – юрист Шевченко одразу подав заяву в прокуратуру, в якій поскаржився на здійснення суддею Бойком службового підроблення. Коли прокурорські працівники відмовилися внести цю заяву в Єдиний реєстр досудових розслідувань, посадовець “Приватбанку” звернувся до суду. Але і там розуміння не знайшов – його скаргу на бездіяльність прокурорів не задовольнили.

Усім відомо, що колектори рідко зупиняються навіть при негативному результаті. Тому правоохоронці упевнені, що адвокат Шевченко вже готує щось цікаве для суду і слідства.

НАРКОМ спостерігатиме за розвитком подій.

Похожие записи

Глава АРМА ретировался с пресс-конференции после вопросов о Межигорье, захвате ТЭЦ на Львовщине и автоцентрах группы АИС

admin

Чиновниця за хабарі закривала очі на торгівлю наркотиками в аптеках

Борис Величко

Борис Ложкин провернул новую аферу с БФ «Таблеточки» и клубом «Космолот»

admin

Велика фармацевтична змова: Як сімейна пара аферистів відбирає мільйони у держави

Борис Величко

Жінка заявила, що її зґвалтували, але вона точно не знає, коли

Борис Величко

Наречена мафії: Киянка фіктивно виходила заміж за іноземців, які перебувають в розшуку

Борис Величко