НАРКОМ
  • Главная
  • Головне
  • До голови Генічеського райсуду потрапила справа її чоловіка, підозрюваного в черговому злочині
Головне Південь Події Суспільство Херсонська область

До голови Генічеського райсуду потрапила справа її чоловіка, підозрюваного в черговому злочині

Немає ніяких сумнівів, що і це кримінальне провадження завершиться абсолютно безрезультатно для правоохоронців.

Жителі херсонського Генічеську не з чуток знають подружжя Берлімових-Добровольських. Юлія Берлімова – голова Генічеського районного суду, дочка місцевого екс-депутата від Партії регіонів Геннадія Берлімова. Саме з його впливом і зв’язують призначення дочки на посаду голови райсуду в 2014 році. Уникнути люстрації Берлімовій допомогла кмітливість – в 2015 році вона подала заяву про звільнення, а потім відновилася на посаді, уникнувши неприємної і небезпечної в її конкретному випадку процедури.

Чоловік голови суду, Сергій Добровольський, теж фігура помітна. За часів Януковича він теж обіймав не останню посаду – працював інспектором I рангу Генічеської міжрайонної державної податкової адміністрації. У 2010 році його затримали при отриманні хабара в розмірі двох тисяч гривень. Ці гроші Добровольському передав власник ресторану “Софія” замість обіцянки понизити штрафні санкції при перевірці закладу громадського харчування.

Незважаючи на гучний скандал, Добровольський пішов від покарання, і навіть був відновлений на посаді. Вгадали ким? Звичайно, Генічеським районним судом.

Як з’ясував НАРКОМ, нині Сергій Добровольський знову під слідством – поліція підозрює його, нині власника ТОВ “Еколог” в привласненні майна з використанням службового становища. Засноване ним підприємство займається обслуговуванням каналізаційних споруд. Грубо кажучи, чищенням ливневок і викачуванням фекалій. На цьому смердючому зайнятті Добровольський не погребував, на думку слідства, привласнити досить чималу суму. За це йому, згідно із законом, загрожує до п’яти років позбавлення волі із забороною зайняття певних посад.

Нажаль, віру в справедливе покарання на кореню губить той факт, що справа потрапила в Генічеського районного суду, в якому, окрім головуючої дружини підозрюваного, працює всього дві її підлеглі. Оскільки сама Берлімова узяла самовідвід зважаючи на спорідненість з Добровольським, а суддя Олена Крапівіна вже приймала процесуальні рішення у справі в ході розслідування, судити Добровольського доведеться судді Наталії Шарко, працюючої під керівництвом Берлімової.

НАРКОМ уважно стежитиме за ходом цієї резонансної справи.

Похожие записи

АМКУ не нашел злоупотреблений монопольным положением у ДТЭК

admin

Головний колектор “Приватбанку” підробив документи і кинув виклик суду і прокуратурі

Борис Величко

У Сумській області медики відбирали гроші у психічно хворих людей і продали чужих коней

Борис Величко

Безхатько, що зарізала в київському метро ґвалтівника, залишилася на волі

Борис Величко

Соціальний працівник збиралася нагодувати чоловіка радіоактивним варенням

Борис Величко

Побита ув’язнена стверджує, що зламала ногу з необережності

Борис Величко