НАРКОМ
  • Главная
  • Головне
  • До голови Генічеського райсуду потрапила справа її чоловіка, підозрюваного в черговому злочині
Головне Південь Події Херсонська область

До голови Генічеського райсуду потрапила справа її чоловіка, підозрюваного в черговому злочині

Немає ніяких сумнівів, що і це кримінальне провадження завершиться абсолютно безрезультатно для правоохоронців.

Жителі херсонського Генічеську не з чуток знають подружжя Берлімових-Добровольських. Юлія Берлімова – голова Генічеського районного суду, дочка місцевого екс-депутата від Партії регіонів Геннадія Берлімова. Саме з його впливом і зв’язують призначення дочки на посаду голови райсуду в 2014 році. Уникнути люстрації Берлімовій допомогла кмітливість – в 2015 році вона подала заяву про звільнення, а потім відновилася на посаді, уникнувши неприємної і небезпечної в її конкретному випадку процедури.

Чоловік голови суду, Сергій Добровольський, теж фігура помітна. За часів Януковича він теж обіймав не останню посаду – працював інспектором I рангу Генічеської міжрайонної державної податкової адміністрації. У 2010 році його затримали при отриманні хабара в розмірі двох тисяч гривень. Ці гроші Добровольському передав власник ресторану “Софія” замість обіцянки понизити штрафні санкції при перевірці закладу громадського харчування.

Незважаючи на гучний скандал, Добровольський пішов від покарання, і навіть був відновлений на посаді. Вгадали ким? Звичайно, Генічеським районним судом.

Як з’ясував НАРКОМ, нині Сергій Добровольський знову під слідством – поліція підозрює його, нині власника ТОВ “Еколог” в привласненні майна з використанням службового становища. Засноване ним підприємство займається обслуговуванням каналізаційних споруд. Грубо кажучи, чищенням ливневок і викачуванням фекалій. На цьому смердючому зайнятті Добровольський не погребував, на думку слідства, привласнити досить чималу суму. За це йому, згідно із законом, загрожує до п’яти років позбавлення волі із забороною зайняття певних посад.

Нажаль, віру в справедливе покарання на кореню губить той факт, що справа потрапила в Генічеського районного суду, в якому, окрім головуючої дружини підозрюваного, працює всього дві її підлеглі. Оскільки сама Берлімова узяла самовідвід зважаючи на спорідненість з Добровольським, а суддя Олена Крапівіна вже приймала процесуальні рішення у справі в ході розслідування, судити Добровольського доведеться судді Наталії Шарко, працюючої під керівництвом Берлімової.

НАРКОМ уважно стежитиме за ходом цієї резонансної справи.

Дорогі друзі! Народне агентство розслідувань НАРКОМ – незалежне інтернет-видання з розгалуженою мережею кореспондентських пунктів. За нами не стоять олігархи або політики, ми намагаємося не навантажувати наших читачів настирною рекламою. Усі, кому сподобався наш амбітний незалежний проект, можуть підтримати творчу молоду команду.

Допомогти просто:
– Webmoney Z139851767851
– Qiwi +380978377447
– Карта Приват 4731 2196 0002 8306

Похожие записи

Ужгородських комунальників, з вини яких 6-метрова тополя впала на школярку, ніяк не покарали

Борис Величко

Ув’язнений поскаржився на співробітника колонії, який приніс йому мобільний телефон

Борис Величко

“Золоте” львівське сміття: Чиновники багатіють на смердючій проблемі

Борис Величко

Суд виправдав бойовика “ДНР” – тепер він працює в зоопарку

Борис Величко

У директора черкасской теплосети украли 200 тысяч и две машины, которых у него никогда не было

Борис Величко

Що спільного у Херсонського маніяка з Покотилівським?

Борис Величко