НАРКОМ
  • Главная
  • Головне
  • Крутіть лохотрон: Шахрай знайшов вразливість “Лото-забава”, і три роки вигравав гроші
Головне Київська область Північ Події Суспільство

Крутіть лохотрон: Шахрай знайшов вразливість “Лото-забава”, і три роки вигравав гроші

Оператор державних лотерей проявив повну некомпетентність, допустивши просочування інформації, яка дозволила шахраєві виграти 230 тисяч гривень.

29-річний житель Харкова Олександр Предко (на фото) ще п’ять років тому придумав хитру шахрайську схему, що дозволила йому тричі обдурити найбільшу в Україні лотерею “Лото-Забава”, кожен розіграш якої транслюється в прямому ефірі телеканалу “1+1”.

Харків’янин, що працював у сфері телекомунікацій, від невідомого джерела дістав інформацію про номер телефону, проведеного в телестудію, де знімаються розіграші лотерей. В ході ефіру ведучі, оголошуючи “Полювання за призами”, пропонують п’яти першім глядачам, що додзвонилися, прийняти участь у безпрограшній лотереї, назвавши одну з букв, закріплених на стенді, за якою ховається сума виграшу.

При цьому глядачам пропонують телефонувати по двох номерах, з яких ведеться переадресація на головний номер.

Олександр Предко, знаючи номер центрального апарату, телефонував одразу на нього, отримуючи таким чином фору в швидкості з’єднання.

Як стало відомо джерелам НАРКОМУ, саме так харків’янин перемагав тричі – з 2013 по 2015 рік, виграючи 15, 200 і 15 тисяч гривень відповідно.

Тільки у 2017 році телефонний номер в студії змінили. Слідство припускало, що сума виграних Предко коштів перевищувала 230 тисяч гривен, оскільки він міг залучати до здійснення свого шахрайського плану і інших осіб. Проте довести подібне не вдалося.

Затриманий шахрай повністю визнав свою провину, і погодився співпрацювати із слідством. У результаті, процесуальний прокурор уклав з ним угоду про визнання винуватості, тим самим гарантуючи свободу.

Шевченківський районний суд столиці засудив шахрая до трьох років позбавлення волі з відстроченням покарання півтора роки.

Похожие записи

Суд відправив під домашній арешт батька, що вчинив сексуальне насильство над маленьким сином

Борис Величко

У тісному ліфті чоловік намагався опанувати молоду сусідку

Борис Величко

На Сумщині начальниця відділення “Укрпошти” вкрала пенсії

Борис Величко

Насильниця власної дочки народила під час суду ще одну дитину

Борис Величко

Жінка пробачила сина, який у неї на очах убив улюблену кішку

Борис Величко

У Волинській обласній лікарні брали хабарі навіть з медсестер

Борис Величко