НАРКОМ
  • Главная
  • Головне
  • Крутіть лохотрон: Шахрай знайшов вразливість “Лото-забава”, і три роки вигравав гроші
Головне Київська область Північ Події Суспільство

Крутіть лохотрон: Шахрай знайшов вразливість “Лото-забава”, і три роки вигравав гроші

Оператор державних лотерей проявив повну некомпетентність, допустивши просочування інформації, яка дозволила шахраєві виграти 230 тисяч гривень.

29-річний житель Харкова Олександр Предко (на фото) ще п’ять років тому придумав хитру шахрайську схему, що дозволила йому тричі обдурити найбільшу в Україні лотерею “Лото-Забава”, кожен розіграш якої транслюється в прямому ефірі телеканалу “1+1”.

Харків’янин, що працював у сфері телекомунікацій, від невідомого джерела дістав інформацію про номер телефону, проведеного в телестудію, де знімаються розіграші лотерей. В ході ефіру ведучі, оголошуючи “Полювання за призами”, пропонують п’яти першім глядачам, що додзвонилися, прийняти участь у безпрограшній лотереї, назвавши одну з букв, закріплених на стенді, за якою ховається сума виграшу.

При цьому глядачам пропонують телефонувати по двох номерах, з яких ведеться переадресація на головний номер.

Олександр Предко, знаючи номер центрального апарату, телефонував одразу на нього, отримуючи таким чином фору в швидкості з’єднання.

Як стало відомо джерелам НАРКОМУ, саме так харків’янин перемагав тричі – з 2013 по 2015 рік, виграючи 15, 200 і 15 тисяч гривень відповідно.

Тільки у 2017 році телефонний номер в студії змінили. Слідство припускало, що сума виграних Предко коштів перевищувала 230 тисяч гривен, оскільки він міг залучати до здійснення свого шахрайського плану і інших осіб. Проте довести подібне не вдалося.

Затриманий шахрай повністю визнав свою провину, і погодився співпрацювати із слідством. У результаті, процесуальний прокурор уклав з ним угоду про визнання винуватості, тим самим гарантуючи свободу.

Шевченківський районний суд столиці засудив шахрая до трьох років позбавлення волі з відстроченням покарання півтора роки.

Похожие записи

Керівник відділенням “Приватбанку” вкрав півтора мільйони з депозитів вкладників

Борис Величко

Щоб викрасти мікроавтобус, жінка викликала евакуатор

Борис Величко

Полковникові-хабарникові, за якого внесли 1 100 000 гривень запоруки, суд повернув закордонний паспорт

Борис Величко

Професор львівського вишу отримував хабарі зі студентів за іспити і дипломні роботи

Борис Величко

Чоловік пропрацював в правоохоронних органах 15 років з підробним дипломом

Борис Величко

Жертва домашнього тирана втратила дитину і знаходиться в комі

Борис Величко