НАРКОМ
  • Главная
  • Головне
  • Махінації з податками і відмивання коштів привели слідчих до народного депутата від БПП
Головне Донецька область Події Схід

Махінації з податками і відмивання коштів привели слідчих до народного депутата від БПП

Чи стануть політичні амбіції і кумівство у верхніх ешелонах влади перешкодою до розслідування справи? Покаже час.

Власники найбільшого в Україні Краматорського заводу важкого верстатобудування (із звичною російською абревіатурою КЗТС) стали учасниками злочинної схеми по прихованню податків і конвертації тіньових коштів.

Як з’ясував НАРКОМ від джерел в слідстві, група осіб, у тому числі і дуже впливових в Україні, створила схему з мінімізації податкових зобов’язань з податку на прибуток. Схема полягає у відображенні у бухгалтерському обліку і податковій звітності нібито проведених фінансово-господарських операцій по купівлі і продажу різних товарів і послуг у підприємств з ознаками фіктивності.

Одним з постійних учасників злочинної схеми є і КЗТС, посадовці якого причетні, на думку правоохоронців, до приховання податків у особливо великих розмірах.

Кінцевим бенефіціарієм КЗТС є Людмила Ульященко. Ця пані також є засновником багатьох підприємств на Донбасі і в столиці. А заразом і помічником народного депутата України від “Блоку Петра Порошенка” Максима Єфімова (на фото).

Саме Максима Єфімова називають тіньовим хазяїном Краматорська і найбільших підприємств, що є в місті. Сам Єфімов тісно пов’язаний і з іншими підприємствами, що знаходяться у власності Ульященко. Наприклад, нардеп обіймає посаду президента ПАО “Энергомашспецсталь”, в менеджмент якої входить і Ульященко.

Людмила Ульященко допомогає нардепу Єфімову не лише із справами депутатськими, а й зі злочинними?

І Ульященко і Єфімов можуть бути лише фігурами на шахівниці під назвою бізнес сімейства Близнюків – тамтешні олігархи давно і міцно пов’язані з політикумом і силовими структурами.

Тож столичні слідчі, що вже отримали санкції на обшуки в КЗТС, можуть серйозно перевірити себе на міцність, зіткнувшись з великими зв’язками і грошима нардепа і олігархів.

До речі, з літа минулого року в приміщеннях одного з корпусів КЗТС розташовується Донецька обласна військово-цивільна адміністрація.

НАРКОМ продовжить стежити за розвитком подій в Краматорську і його околицях.

Дорогі друзі! Народне агентство розслідувань НАРКОМ – незалежне інтернет-видання з розгалуженою мережею кореспондентських пунктів. За нами не стоять олігархи або політики, ми намагаємося не навантажувати наших читачів настирною рекламою. Усі, кому сподобався наш амбітний незалежний проект, можуть підтримати творчу молоду команду.

Допомогти просто:
– Webmoney Z139851767851
– Qiwi +380978377447
– Карта Приват 4731 2196 0002 8306

Похожие записи

Ув’язнений поскаржився на співробітника колонії, який приніс йому мобільний телефон

Борис Величко

Поліція навідається в харківську школу, де керівництво привласнювало гроші батьків

Борис Величко

Бійця “Айдару”, що під дулом автомата викрав машину у мирного жителя, залишили на волі

Борис Величко

Розкішне життя та кримінальне минуле протоієрея УПЦ Москвовського патріархату Віталія Бойко

admin

Вопрос веры и принципов. Патриарх Кирилл удостоил высокой награды Русской Православной Церкви основателя кампании БРСМ Андрея Бибу

admin

Соціальний працівник збиралася нагодувати чоловіка радіоактивним варенням

Борис Величко