НАРКОМ
  • Главная
  • Головне
  • Махінації з податками і відмивання коштів привели слідчих до народного депутата від БПП
Головне Донецька область Економіка Події Схід

Махінації з податками і відмивання коштів привели слідчих до народного депутата від БПП

Чи стануть політичні амбіції і кумівство у верхніх ешелонах влади перешкодою до розслідування справи? Покаже час.

Власники найбільшого в Україні Краматорського заводу важкого верстатобудування (із звичною російською абревіатурою КЗТС) стали учасниками злочинної схеми по прихованню податків і конвертації тіньових коштів.

Як з’ясував НАРКОМ від джерел в слідстві, група осіб, у тому числі і дуже впливових в Україні, створила схему з мінімізації податкових зобов’язань з податку на прибуток. Схема полягає у відображенні у бухгалтерському обліку і податковій звітності нібито проведених фінансово-господарських операцій по купівлі і продажу різних товарів і послуг у підприємств з ознаками фіктивності.

Одним з постійних учасників злочинної схеми є і КЗТС, посадовці якого причетні, на думку правоохоронців, до приховання податків у особливо великих розмірах.

Кінцевим бенефіціарієм КЗТС є Людмила Ульященко. Ця пані також є засновником багатьох підприємств на Донбасі і в столиці. А заразом і помічником народного депутата України від “Блоку Петра Порошенка” Максима Єфімова (на фото).

Саме Максима Єфімова називають тіньовим хазяїном Краматорська і найбільших підприємств, що є в місті. Сам Єфімов тісно пов’язаний і з іншими підприємствами, що знаходяться у власності Ульященко. Наприклад, нардеп обіймає посаду президента ПАО “Энергомашспецсталь”, в менеджмент якої входить і Ульященко.

Людмила Ульященко допомогає нардепу Єфімову не лише із справами депутатськими, а й зі злочинними?

І Ульященко і Єфімов можуть бути лише фігурами на шахівниці під назвою бізнес сімейства Близнюків – тамтешні олігархи давно і міцно пов’язані з політикумом і силовими структурами.

Тож столичні слідчі, що вже отримали санкції на обшуки в КЗТС, можуть серйозно перевірити себе на міцність, зіткнувшись з великими зв’язками і грошима нардепа і олігархів.

До речі, з літа минулого року в приміщеннях одного з корпусів КЗТС розташовується Донецька обласна військово-цивільна адміністрація.

НАРКОМ продовжить стежити за розвитком подій в Краматорську і його околицях.

Похожие записи

Жінку, що порізала ножем свою дочку, помістили в психіатричну лікарню

Борис Величко

У Чернігівській області комунальник вимагав хабар від бізнесменів

Борис Величко

“Брат закопаний під горіхом”, – ув’язнений по телефону розповів дружині, що убив рідну людину

Борис Величко

54-річну жінку зґвалтували у власному будинку

Борис Величко

У Харківській області у чиновниці з кабінету вкрали невідомо що в особливо великому розмірі

Борис Величко

Закарпатський прикордонник, спійманий на хабарі і збуті наркотиків, залишився на волі

Борис Величко