НАРКОМ
  • Главная
  • Головне
  • На івано-франківському елеваторі пропали більше 4 тисяч тон насіння соняшнику
Головне Захід Івано-Франківська область Події

На івано-франківському елеваторі пропали більше 4 тисяч тон насіння соняшнику

Колосальних втрат зазнали виробники з вини підприємця.

На елеваторі в Городенці Івано-Франківської області виявилася велика недостача – аграрії втратили урожай насіння соняшників, які зникли в невідомому напрямі.

НАРКОМ дізнався, що минулого року поклажодавці в особі аграрних підприємств регіону, – “Зернопродукт МХП” і “Агрополіс”, – передали на зберігання підприємству “Сапоніт-Інвест”, яке орендує елеватор в Городенці, 2250 тон і 1870 тон насіння соняшнику відповідно. Коли ж сільгосппідприємства захотіли відвантажити зерно, що зберігалося, виявилось, що в сховищі його немає. Керівництво елеватора приховувало пропажу до останнього, правда спливла тільки після проведення санкціонованого обшуку.

Тепер засновникові “Сапоніт-Інвест” Дмитру Божевалову загрожує кримінальна відповідальність за службову підробку і розтрату чужого майна у особливо великих розмірах. Санкція цих статей передбачає до 12-ти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Сищики не виключають, що підприємець міг збути насіння, і не встиг повернути його в тих же об’ємах. Відомо, що Божевалов є співвласником і керівником ще п’яти підприємств, які займаються зберіганням і збутом сільгосппродукції.

Дорогі друзі! Народне агентство розслідувань НАРКОМ – незалежне інтернет-видання з розгалуженою мережею кореспондентських пунктів. За нами не стоять олігархи або політики, ми намагаємося не навантажувати наших читачів настирною рекламою. Усі, кому сподобався наш амбітний незалежний проект, можуть підтримати творчу молоду команду.

Допомогти просто:
– Webmoney Z139851767851
– Qiwi +380978377447
– Карта Приват 4731 2196 0002 8306

Похожие записи

Бійця “Айдару”, що під дулом автомата викрав машину у мирного жителя, залишили на волі

Борис Величко

Суд заарештував столичну новобудову ЖК SloveSky и всю землю під нею

Борис Величко

Жінка випадково дізналася, що живе в чужій квартирі з вини чиновника

Борис Величко

У Львові поліцейський керував групою кишенькових злодіїв-циган

Борис Величко

У Полтаві божевільний різав людей на вулицях – є убитий і поранений

Борис Величко

Терминальная сеть УЗ: псевдореформа под старую прокладку

admin