НАРКОМ
  • Главная
  • Головне
  • Наречена мафії: Киянка фіктивно виходила заміж за іноземців, які перебувають в розшуку
Головне Київська область Північ Події Суспільство

Наречена мафії: Киянка фіктивно виходила заміж за іноземців, які перебувають в розшуку

За короткий проміжок часу українка зіграла кілька весіль зі злочинцями, які перебували в розшуку в своїх країнах.

Як з’ясував НАРКОМ з власних джерел у слідстві, в Україні до цього дня діє злочинна група, яка допомагає зловмисникам з різних країн, у тому числі і Російської Федерації, сховатися від органів досудового розслідування.

Схема проста: розшукуваного злочинця члени угруповання нелегально переміщують на територію України, а далі підшукують йому дружину. Буквально в день проникнення в нашу країну розшукуваний зловмисник прямує до Палацу одруження, де офіційно пов’язує себе узами шлюбу з українкою. Вся процедура займає мінімум часу, оскільки вже підготовлена ​​дамочка демонструє реєстратору підроблену довідку від лікаря, яка свідчить про її вагітність. Це вже пізніше з’ясується, що довідка про вагітність виписувалася на вкрадених у лікаря-окуліста бланках.

Українською «нареченою мафії» виявилася мешканка столиці Любов Яшина. Жінка, за даними слідства, могла бути фактичної дружиною ватажка злочинної групи, проте довести це виявилося неможливим.

Достеменно відомо про трьох таких фіктивних шлюбах, які завершилися швидким розлученням. Всі чоловіки Яшиної взяли її прізвище, що дозволило їм довго ховатися від поліції та Інтерполу, що розшукували їх за вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів.

Яшина так і не опинилася у в’язниці – Оболонський суд столиці засудив її до двох років позбавлення волі з річною відстрочкою, але вона відразу потрапила під амністію. На думку суду, рівень загрози скоєння нових злочинів Яшиною розцінюється як середній.

Похожие записи

У Черкасах жінку зґвалтував колишній однокласник ії чоловіка

Борис Величко

Зробив “зіркою”: житель буковинського села помстився колишній, виклавши порно з нею на американському сайті

Борис Величко

Насильниця власної дочки народила під час суду ще одну дитину

Борис Величко

Керівництво львівського військового заводу “Укроборонпрому” викрало більше 13,5 мільйонів гривень

Борис Величко

Напад на особняк під Одесою спровокований візитом до “Приватбанку”?

Борис Величко

Суд вивчає листи розпусника, який збирався зґвалтувати падчерку

Борис Величко