НАРКОМ
  • Главная
  • Головне
  • ОЗУ “Моя перемога” – банда торгувала усіма видами наркотиків, видаючи себе за громадську організацію
Головне Північ Події Суспільство

ОЗУ “Моя перемога” – банда торгувала усіма видами наркотиків, видаючи себе за громадську організацію

В угрупування входило мінімум 13 чоловік, що мали свої ролі.

В середині 2014 року в Києві двоє братів – Ярослав і Володимир Панфіленко – разом з дружиною одного з них збили стійке організоване злочинне угруповання з чіткою ієрархією. Основний вид діяльності ОЗУ – реалізація практично усіх видів наркотичних речовин в столиці – від гашишу до опію і кокаїну.

Як дізнався НАРКОМ, щоб конспірувати злочинну діяльність, Панфіленко заснували громадську організацію “Моя перемога”. Це громадське формування декларувало ідеї допомагати наркозалежним людям перемогти недугу. На ділі ж ватажки злочинної групи мали намір збувати наркотики, легалізувавши виручку від цієї діяльності за допомогою переказів на рахунки громадської організації, видаючи їх за пожертвування і членські внески.

З кожним місяцем оберти угрупування збільшилися, і ОЗУ розросталося – нових членів вербували з найближчого оточення. З часом “Моя перемога” збувала наркотики по усьому Києву і Кривому Рогу.

На момент краху діяльності ОЗУ в ній знаходився навіть діючий співробітник поліції – водій Шевченківського райвідділу.

У результаті, частина членів угрупування координувала роботу реалізаторів, які безконтактним способом передавали наркозалежним товар, інша частина виконувала функцію операторів, спілкуючись з клієнтурою, третя – виготовляла на власному устаткуванні наркотики в розташованій під Києвом лабораторії.

В ході обшуків правоохоронці виявили у злочинців загалом декілька кілограмів і літрів ацетильованого опію, метадону, амфетаміну, метамфетаміну, кокаїну, морфіну, героїну, гашишу, різних синтетичних наркотиків і психотропних речовин.

Справа ОЗУ “Моя перемога” слухається досі в Голосіївському районному суді. На лаві підсудних, окрім братів Панфіленко, знаходяться Андрій Цибенко, Олексій Юзефович, Євген Олексеєнко, Антон Ходаковський, Володимир Мірошник, Володимир Олексиєнко, Анастасія Арзамасцева і Юлія Горячок.

Днями інший суд столиці, Святошинський, затвердив угоду про визнання винності з ще однією учасницею ОЗУ – Асею Болотною. Підсудна вирішила співпрацювати із слідством, надала усі необхідні свідчення відносно учасників і методів роботи угрупування, за що отримала умовний термін, залишившись на волі. Іншим же учасникам злочинного угруповання загрожує до 12-ти років в’язниці.

Похожие записи

У Коломиї злочинці тримали в рабстві три десятки наркоманів і алкоголіків з дітьми

Борис Величко

Професор львівського вишу отримував хабарі зі студентів за іспити і дипломні роботи

Борис Величко

Чоловік отримав удар ножем в живіт за зауваження перехожому, що кинув сміття повз урну

Борис Величко

54-річну жінку зґвалтували у власному будинку

Борис Величко

Суд виправдав бойовика “ДНР” – тепер він працює в зоопарку

Борис Величко

Люди Александра Ярославского продолжают угрожать служителям Фемиды

admin