НАРКОМ
  • Главная
  • Головне
  • Реванш узятий: Суд повністю виправдав Романа Ландика, що побив Марію Коршунову
Головне Луганська область Події Суспільство Схід

Реванш узятий: Суд повністю виправдав Романа Ландика, що побив Марію Коршунову

Син правої руки Януковича, що вважався недоторканним на Луганщині, виправданий через 7 років після скандалу.

Події в ніч на 5-і липня 2011 року в луганському клубі “Бакара” декілька років розбурхувало громадськість. Ще пак: 33-річний спадкоємець одного найвпливовіших людей Луганської області, Роман Ландик, жорстоко побив дівчину на очах у відпочиваючої публіки. Процес побиття зафіксували і камери відеоспостереження, розташовані в залах розважального закладу.

Мало хто сумнівався, що батько хулігана, Володимир Ландик, що збирався балотуватися в 2012 році у Верховну Раду, не стане нардепом. Проте через скандал із сином, а потім його втечею, оголошенням в розшук і подальшим арештом на території Російської Федерації, Ландик-старший був вимушений відмовитися від подальшої політичної кар’єри.

Володимир Ландик (справа)

Романа Ландика, депутата Луганської облради від Партії регіонів помістили в СІЗО – мабуть, в якості показової прочуханки. З 20-річною Коршуновою Ландики не домовилися, і справа дійшла до суду. Після цілого циклу судових дебатів і вкидань в мас-медіа, Ландик 19-го січня 2012 року був визнаний Ленінським районним судом Луганська винним в хуліганстві, що супроводжувалося опором представникам громадськості, які намагалися угамувати конфлікт. Вирок – 3 роки позбавлення волі з випробувальним терміном 2 роки.

Ухвалою Вищого спеціалізованого суду України по розгляду цивільних і кримінальних справ від 26-го грудня 2013 року цей вирок був залишений без змін. Тобто, оскарженню не підлягав.

Проте армія адвокатів як і раніше впливового Ландика домоглася перегляду справи за нововиявленими обставинами. І в залі Сватівського районного суду Луганської області добилися, щоб суд визнав Романа Ландика невинним у скоєному. Адвокати раптом змогли переконати суддю, що Ландик не бив Коршунову і не хуліганив, а лише захищався від нападок 20-річної дівчини, яка могла його тяжко травмувати.

Навіть коментувати подібне рішення суду НАРКОМ не стане. Можна вважати, що реванш регіоналів очевидний на цьому невеликому, але показовому прикладі застосування Закону відносно касти недоторканних.

Похожие записи

У Одесі адміністратора магазину злочинець ударив в груди ножем, щоб відібрати 23 гривні

Борис Величко

У Полтаві божевільний різав людей на вулицях – є убитий і поранений

Борис Величко

«Дядя даст мільйон»: відірвані від «корита» колишні медики формують Спільнокошт для боротьби з МОЗ

admin

Священники Московского Патриархата – агентура ФСБ в Украине. Кто они – проводники «Русского мира» и апологеты украинофобии?

admin

У Сумській області медики відбирали гроші у психічно хворих людей і продали чужих коней

Борис Величко

Стало точно відомо, скільки розбійник з ножем забрав грошей в “Акордбанку”

Борис Величко