НАРКОМ
  • Главная
  • Головне
  • Керівництво львівського військового заводу “Укроборонпрому” викрало більше 13,5 мільйонів гривень
Головне Економіка Захід Львівська область Події

Керівництво львівського військового заводу “Укроборонпрому” викрало більше 13,5 мільйонів гривень

Посадовцям підприємства загрожують тривалі тюремні терміни.

НАРКОМ отримав у своє розпорядження інформацію про те, що співробітники Служби безпеки України проводять досудове розслідування за фактом зловживання службовим становищем і привласнення державного майна у особливо великих розмірах посадовцями державного підприємства “Львівський державний авіаційно-ремонтний завод”.

За даними оперативників, впродовж 2016-2017 років керівництво ДП “ЛДАРЗ” допустило розтрату бюджетних коштів в особливо великому розмірі в ході закупівель комплектуючих для ремонту авіаційної техніки у ТОВ “Компанія інженерної взаємодії авіації”.

Після того, як про розтрату стало відомо керівництву державного концерну “Укроборонпром”, директора Львівського державного авіаційно-ремонтного заводу Олександра Кравчука (на фото) звільнили із займаної посади.

Згідно з даними слідства, вже упродовж 2017-2018 років нове керівництво ДП “ЛДАРЗ”, зловживаючи службовим становищем, внесло свідомо неправдиві відомості в акти прийому-передачі авіаційно-технічного майна від приватного підприємства і безпідставно перерахувало державні кошти на рахунок комерційної структури на суму більше 13,6 млн грн.

Приватна компанія отримані кошти перерахувала на підприємства, які мають усі ознаки фіктивності. Таким чином, на думку спецслужб, державні гроші були присвоєні злочинцями.

Похожие записи

У зоні АТО двоє українських солдатів влізли у будинок і убили двох мирних мешканок

Борис Величко

Махінації з податками і відмивання коштів привели слідчих до народного депутата від БПП

Борис Величко

У Черкаській області ув'язнених годували зараженим м'ясом

Борис Величко

У директора черкасской теплосети украли 200 тысяч и две машины, которых у него никогда не было

Борис Величко

Прокурор Одесской области Олег Жученко получает от негласного «хозяина» Одессы Владимира Галантерника $200 тысяч, – источник

admin

З Бердичівської колонії втік вбивця

Борис Величко