НАРКОМ
  • Главная
  • Головне
  • Сидячи у в'язниці, злочинець вчинив розбійний напад на будинок знайомої і викрав машину
Вінницька область Головне Події Центр

Сидячи у в'язниці, злочинець вчинив розбійний напад на будинок знайомої і викрав машину

Його тюремники навіть не помітили втечі.

Днями у Вінницькому міському суді поставили крапку в дуже неоднозначній справі, що слухалася тут з минулого року. На лаві підсудних – два рецидивісти. Один з них, Володимир Буга, на момент злочину відбував покарання у Вінницькій виправній колонії №86. Тобто, мав стовідсоткове алібі, адже утримання під вартою унеможливлює скоювання злочинів за тюремними стінами. Але цього разу щось пішло не так.

Як стало відомо НАРКОМОВІ, 24-го листопада 2016 року до ділянки соціальної реабілітації Вінницької ВК №86 під’їхав автомобіль, в якому сидів подільник засудженого – Анатолій Люльчак. Коли Володимир Буга сів в машину, вони поїхали в рідне село Буги – Біличин, де вирішили напасти на знайому рецидивіста, що сидів у в’язниці. За інформацією Буги, жінка мешкала одна, оскільки її чоловік знаходиться на заробітках закордоном.

Вибивши двері і вікна у будинку селянки, розбійники в масках, заздалегідь озброєні ножем і липкою стрічкою, в 2-30 увірвалися в житло жінки, що спала.

Потерпіла виявилася не боязкого десятка – зірвавши маску з голови Люльчака, вона оглушила його молотком, але Буга скрутив жертву. Два чоловіки побили жінку, оволоділи мікрохвильовою піччю, мобільним телефоном, золотими прикрасами і грошима потерпілої, а ще її автомобілем – “Жигулями” шостої моделі. Правда, в сотні метрів від будинку потерпілої авто зламалося, і злочинці втекли на своєму транспорті.

Володимир Буга повернувся під ранок в колонію, його зникнення ніхто не помітив. Коли б не затриманий подільник, він би міг уникнути покарання. Проте Олександр Люльчак, що раніше сидів з Бугою в тій самій колонії, здав подільника, описавши в подробицях їх злочинний вояж.

Оскільки пенітенціарії не помітили уходу Буги, у втечі його не звинуватили. За розбій і викрадення він засуджений до 12-ти років в’язниці. Люльчак, що здав його, проведе в колонії 9 років. Суд ухвалив конфіскувати все майно рецидивістів.

Похожие записи

“Брат закопаний під горіхом”, – ув’язнений по телефону розповів дружині, що убив рідну людину

Борис Величко

Збоченець увірвався в чужий будинок і зґвалтував приковану до ліжка стареньку

Борис Величко

В Каменському у бізнесвумен грабіжник відібрав 1 600 000 гривень

Борис Величко

За зґвалтування власної 78-річної бабусі збоченець отримав умовний термін

Борис Величко

Одеські поліцейські за допомогою чека з магазину хочуть розкрити напад на інкасаторів

Борис Величко

Педофіл більше трьох годин ґвалтував хлопчика на технічному поверсі висотного будинку

Борис Величко