НАРКОМ
  • Главная
  • Головне
  • Сидячи у в'язниці, злочинець вчинив розбійний напад на будинок знайомої і викрав машину
Вінницька область Головне Події Центр

Сидячи у в'язниці, злочинець вчинив розбійний напад на будинок знайомої і викрав машину

Його тюремники навіть не помітили втечі.

Днями у Вінницькому міському суді поставили крапку в дуже неоднозначній справі, що слухалася тут з минулого року. На лаві підсудних – два рецидивісти. Один з них, Володимир Буга, на момент злочину відбував покарання у Вінницькій виправній колонії №86. Тобто, мав стовідсоткове алібі, адже утримання під вартою унеможливлює скоювання злочинів за тюремними стінами. Але цього разу щось пішло не так.

Як стало відомо НАРКОМОВІ, 24-го листопада 2016 року до ділянки соціальної реабілітації Вінницької ВК №86 під’їхав автомобіль, в якому сидів подільник засудженого – Анатолій Люльчак. Коли Володимир Буга сів в машину, вони поїхали в рідне село Буги – Біличин, де вирішили напасти на знайому рецидивіста, що сидів у в’язниці. За інформацією Буги, жінка мешкала одна, оскільки її чоловік знаходиться на заробітках закордоном.

Вибивши двері і вікна у будинку селянки, розбійники в масках, заздалегідь озброєні ножем і липкою стрічкою, в 2-30 увірвалися в житло жінки, що спала.

Потерпіла виявилася не боязкого десятка – зірвавши маску з голови Люльчака, вона оглушила його молотком, але Буга скрутив жертву. Два чоловіки побили жінку, оволоділи мікрохвильовою піччю, мобільним телефоном, золотими прикрасами і грошима потерпілої, а ще її автомобілем – “Жигулями” шостої моделі. Правда, в сотні метрів від будинку потерпілої авто зламалося, і злочинці втекли на своєму транспорті.

Володимир Буга повернувся під ранок в колонію, його зникнення ніхто не помітив. Коли б не затриманий подільник, він би міг уникнути покарання. Проте Олександр Люльчак, що раніше сидів з Бугою в тій самій колонії, здав подільника, описавши в подробицях їх злочинний вояж.

Оскільки пенітенціарії не помітили уходу Буги, у втечі його не звинуватили. За розбій і викрадення він засуджений до 12-ти років в’язниці. Люльчак, що здав його, проведе в колонії 9 років. Суд ухвалив конфіскувати все майно рецидивістів.

Похожие записи

Збоченець увірвався в чужий будинок і зґвалтував приковану до ліжка стареньку

Борис Величко

Педофіла, що пропонував 12-річній дівчинці гроші за секс, випустять під заставу?

Борис Величко

“Миттєвий кредит” став однією з форм шахрайства

Борис Величко

Ув'язнений поскаржився на співробітника колонії, який приніс йому мобільний телефон

Борис Величко

Водій сміттєвозу на смерть переїхав чоловіка, що спав на дорозі

Борис Величко

ОЗУ “Моя перемога” – банда торгувала усіма видами наркотиків, видаючи себе за громадську організацію

Борис Величко