НАРКОМ
  • Главная
  • Головне
  • Український хакер поширював вірус серед любителів гри Counter-Strike
Головне Івано-Франківська область

Український хакер поширював вірус серед любителів гри Counter-Strike

Як стало відомо НАРКОМУ, днями хакер, ледь закінчивши школу, дістав кримінальну судимість за поширення небезпечного вірусу.

Слідство встановило, що раніше не судимий і не працюючий житель івано-франківського Калуша з середньою освітою примудрився заразити сотні комп’ютерів за допомогою шкідливого програмного забезпечення.

Так, чоловік створив програму троянського типу, і замаскував її під спеціальну програму для отримання не передбаченого розробниками переваги над іншими гравцями в грі Counter Strike 1.6.

Відкривши файл для широкого кола користувачів, хакер з Калуша, за версією слідства, скоїв кримінальний злочин – виготовлення і збут шкідливих програм.

Потім хакер на своїй сторінці в «Фейсбук» виклав відеоролик, в якому він демонстрував, як саме він використовував заражені своїм вірусом комп’ютери, і вносив зміни в їх роботу.

З огляду на особу обвинуваченого, раніше проблем із законом не мали, прокурор пішов з ним на підписання угоди про визнання провини. Покарання для хакера виявилося більш, ніж лояльне – штраф у розмірі 8500 гривень. Крім цього, засуджений зобов’язаний відшкодувати державі майже 15 тисяч гривень – саме в таку суму обійшлися всі експертизи у справі.

Калуський міськрайонний суд затвердив угоду обвинуваченого з прокурором, призначивши вказане покарання.

Дорогі друзі! Народне агентство розслідувань НАРКОМ – незалежне інтернет-видання з розгалуженою мережею кореспондентських пунктів. За нами не стоять олігархи або політики, ми намагаємося не навантажувати наших читачів настирною рекламою. Усі, кому сподобався наш амбітний незалежний проект, можуть підтримати творчу молоду команду.

Допомогти просто:
– Webmoney Z139851767851
– Qiwi +380978377447
– Карта Приват 4731 2196 0002 8306

Похожие записи

У Чернівецькій області аптекарі “підгодовували” наркоманів пігулками

Борис Величко

Багато галасу з нічого: Як притягнути до відповідальності столичного суддю

Борис Величко

Жінка хотіла злякати чоловіка і випадково його зарізала

Борис Величко

Збоченець увірвався в чужий будинок і зґвалтував приковану до ліжка стареньку

Борис Величко

З Бердичівської колонії втік вбивця

Борис Величко

У Каменському виявили тіло жінки з пакетом на голові

Борис Величко