НАРКОМ
Головне Північ Суспільство Чернігівська область

В учбовому центрі Міноборони торгували наркотиками

Резонансна подія оголила проблеми сучасної української армії.

Чернігівські поліціанти в липні провели ряд оперативних закупівель амфетаміну просто на території військової частини А3435, розташованої в селі Десна Козелецького району Чернігівської області. Ця частина, що зветься зі зрозумілої причини “Десною”, є найвідомішою і більшою в Україні учебкою для майбутніх воїнів. Саме тут перших навичок набувають армійці, що згодом охороняють межі рідної країни.

Про те, що з дисципліною в учбовому центрі Міноборони не все гаразд, НАРКОМ знав з власних джерел і раніше, проте, ніхто не міг припустити, що дійде до збуту наркотичних речовин.

22-річний киянин Денис Рыбчинський, отримуючи навики бійця, підсадив в “Десні” на амфетамін багатьох товаришів по службі. І збував наркотики з вигодою для себе – по 200 гривень за дозу. Подейкують, від тих, що бажали отримати наркотики, відбою не було.

Задокументувавши ї за допомогою оперативних закупівель факти збуту, співробітники Козелецького відділу поліції затримали Рыбчинського просто на території частини. У його речах правоохоронці виявили чотири пакетики амфетаміну, які він ще не встиг збути.

Під вагою доказів солдат не став заперечувати причетність до наркоторгівлі, за що отримав термін нижче нижчого покарання по статті – його засудили до двох років перебування в дисциплінарному батальйоні з конфіскацією усього майна.

Похожие записи

Злочинець, що відсидів за вбивство, вистрілив в голову продавчині, і забрав касу

Борис Величко

Начальник відділу освіти вимагав хабар за їжу

Борис Величко

У Харкові людина з п’ятьма класами освіти керувала організованою злочинною групою

Борис Величко

На Сумщині начальниця відділення “Укрпошти” вкрала пенсії

Борис Величко

30-річна ветеран секс-труда організувала два будинки розпусти в Києві

Борис Величко

Водій сміттєвозу на смерть переїхав чоловіка, що спав на дорозі

Борис Величко