НАРКОМ
Головне Північ Суспільство Чернігівська область

В учбовому центрі Міноборони торгували наркотиками

Резонансна подія оголила проблеми сучасної української армії.

Чернігівські поліціанти в липні провели ряд оперативних закупівель амфетаміну просто на території військової частини А3435, розташованої в селі Десна Козелецького району Чернігівської області. Ця частина, що зветься зі зрозумілої причини “Десною”, є найвідомішою і більшою в Україні учебкою для майбутніх воїнів. Саме тут перших навичок набувають армійці, що згодом охороняють межі рідної країни.

Про те, що з дисципліною в учбовому центрі Міноборони не все гаразд, НАРКОМ знав з власних джерел і раніше, проте, ніхто не міг припустити, що дійде до збуту наркотичних речовин.

22-річний киянин Денис Рыбчинський, отримуючи навики бійця, підсадив в “Десні” на амфетамін багатьох товаришів по службі. І збував наркотики з вигодою для себе – по 200 гривень за дозу. Подейкують, від тих, що бажали отримати наркотики, відбою не було.

Задокументувавши ї за допомогою оперативних закупівель факти збуту, співробітники Козелецького відділу поліції затримали Рыбчинського просто на території частини. У його речах правоохоронці виявили чотири пакетики амфетаміну, які він ще не встиг збути.

Під вагою доказів солдат не став заперечувати причетність до наркоторгівлі, за що отримав термін нижче нижчого покарання по статті – його засудили до двох років перебування в дисциплінарному батальйоні з конфіскацією усього майна.

Похожие записи

У Львові поліцейський керував групою кишенькових злодіїв-циган

Борис Величко

Керівництво тернопільської лікарні вимагало хабар $1000 за працевлаштування медсестри

Борис Величко

Керівництво львівського військового заводу “Укроборонпрому” викрало більше 13,5 мільйонів гривень

Борис Величко

Турок, що прибув в Україну налагоджувати стосунки двох країн, задавив дівчину і втік

Борис Величко

Зникнення вінницького митника і його нез'ясовну смерть не можуть розгадати вже більше року

Борис Величко

В Каменському у бізнесвумен грабіжник відібрав 1 600 000 гривень

Борис Величко