НАРКОМ
Головне Північ Чернігівська область

В учбовому центрі Міноборони торгували наркотиками

Резонансна подія оголила проблеми сучасної української армії.

Чернігівські поліціанти в липні провели ряд оперативних закупівель амфетаміну просто на території військової частини А3435, розташованої в селі Десна Козелецького району Чернігівської області. Ця частина, що зветься зі зрозумілої причини “Десною”, є найвідомішою і більшою в Україні учебкою для майбутніх воїнів. Саме тут перших навичок набувають армійці, що згодом охороняють межі рідної країни.

Про те, що з дисципліною в учбовому центрі Міноборони не все гаразд, НАРКОМ знав з власних джерел і раніше, проте, ніхто не міг припустити, що дійде до збуту наркотичних речовин.

22-річний киянин Денис Рыбчинський, отримуючи навики бійця, підсадив в “Десні” на амфетамін багатьох товаришів по службі. І збував наркотики з вигодою для себе – по 200 гривень за дозу. Подейкують, від тих, що бажали отримати наркотики, відбою не було.

Задокументувавши ї за допомогою оперативних закупівель факти збуту, співробітники Козелецького відділу поліції затримали Рыбчинського просто на території частини. У його речах правоохоронці виявили чотири пакетики амфетаміну, які він ще не встиг збути.

Під вагою доказів солдат не став заперечувати причетність до наркоторгівлі, за що отримав термін нижче нижчого покарання по статті – його засудили до двох років перебування в дисциплінарному батальйоні з конфіскацією усього майна.

Дорогі друзі! Народне агентство розслідувань НАРКОМ – незалежне інтернет-видання з розгалуженою мережею кореспондентських пунктів. За нами не стоять олігархи або політики, ми намагаємося не навантажувати наших читачів настирною рекламою. Усі, кому сподобався наш амбітний незалежний проект, можуть підтримати творчу молоду команду.

Допомогти просто:
– Webmoney Z139851767851
– Qiwi +380978377447
– Карта Приват 4731 2196 0002 8306

Похожие записи

Чоловік викинув собаку з балкона, а потім добивав на очах дітей

Борис Величко

Батько систематично ґвалтував дочку-школярку у ванні і бив головою о батарею

Борис Величко

Десята судимість: 28-річний шахрай під виглядом поліцейського відбирав у дітей мобільні телефони

Борис Величко

Мера Гостомеля, що прокрався, усунули з посади і випустили під заставу

Борис Величко

Щоб викрасти мікроавтобус, жінка викликала евакуатор

Борис Величко

Наречена мафії: Киянка фіктивно виходила заміж за іноземців, які перебувають в розшуку

Борис Величко