НАРКОМ
  • Главная
  • Головне
  • Велика фармацевтична змова: Як сімейна пара аферистів відбирає мільйони у держави
Головне Київська область Події

Велика фармацевтична змова: Як сімейна пара аферистів відбирає мільйони у держави

Пара підприємців, що займається постачаннями медобладнання і фармацевтичних препаратів, обдурила державу на десятки мільйонів гривень.

Як дізнався НАРКОМ від джерела в слідстві, СБУ спільно з Генеральною прокуратурою України проводить розслідування кримінального провадження, відкритого за фактом заволодіння бюджетними коштами за попередньою змовою групою осіб. Йдеться про діяльність підприємства “Амаркорд”, яким володіють дві людини, – сімейна пара Олександр і Олександра Мороз.

Згідно з попередніми даними слідства, посадовці компанії “Амаркорд” і інші юридичні особи, що спеціалізуються на імпорті медичного обладнання, в ході проведення тендерів реалізують його за завищеними цінами, завдаючи величезного збитку бюджетам усіх рівнів, в тому числі і державному.

Схема виглядає таким чином: засновники компанії використовують підконтрольні їм іноземні фірми, які не є виробниками медичного обладнання. Ввезення товару в країну здійснюється від імені виробника Boston Scientific International B.V., а ось плата за товар відбувається через компанію-прокладку Global Standard Group Limited. Усі договори з нею підписує Олександр Мороз.

Після розрахунку з Global Standard Group Limited бюджетні кошти переводять на рахунки офшорних компаній. Лише частина грошей йде на закупівлю медобладнання, а інші фінанси розподіляються між учасниками цієї величезної медичної змови.

До речі, щоб ввести в оману реальних виробників медичного обладнання, сімейна пара Мороз, за версією правоохоронців, зареєструвала офшорну фірму Amarcord Limited.

Проміжні дані СБУ свідчать про те, що аферисти заробили вже не менше 80-ти мільйонів гривень.

Дорогі друзі! Народне агентство розслідувань НАРКОМ – незалежне інтернет-видання з розгалуженою мережею кореспондентських пунктів. За нами не стоять олігархи або політики, ми намагаємося не навантажувати наших читачів настирною рекламою. Усі, кому сподобався наш амбітний незалежний проект, можуть підтримати творчу молоду команду.

Допомогти просто:
– Webmoney Z139851767851
– Qiwi +380978377447
– Карта Приват 4731 2196 0002 8306

Похожие записи

Як зухвалий рецидивіст скоїв втечу із Запорізького СІЗО

Борис Величко

Крутіть лохотрон: Шахрай знайшов вразливість “Лото-забава”, і три роки вигравав гроші

Борис Величко

У Полтаві на полюванні убили чоловіка, і кинули його тіло на поживу звірами

Борис Величко

Український хакер поширював вірус серед любителів гри Counter-Strike

Борис Величко

Махінації з податками і відмивання коштів привели слідчих до народного депутата від БПП

Борис Величко

Суддю-переселенця, що зібрався до Вищого антикорупційного суду, звинувачують у дев’яти злочинах

Борис Величко