НАРКОМ
  • Главная
  • Головне
  • Велика фармацевтична змова: Як сімейна пара аферистів відбирає мільйони у держави
Головне Економіка Київська область Події

Велика фармацевтична змова: Як сімейна пара аферистів відбирає мільйони у держави

Пара підприємців, що займається постачаннями медобладнання і фармацевтичних препаратів, обдурила державу на десятки мільйонів гривень.

Як дізнався НАРКОМ від джерела в слідстві, СБУ спільно з Генеральною прокуратурою України проводить розслідування кримінального провадження, відкритого за фактом заволодіння бюджетними коштами за попередньою змовою групою осіб. Йдеться про діяльність підприємства “Амаркорд”, яким володіють дві людини, – сімейна пара Олександр і Олександра Мороз.

Згідно з попередніми даними слідства, посадовці компанії “Амаркорд” і інші юридичні особи, що спеціалізуються на імпорті медичного обладнання, в ході проведення тендерів реалізують його за завищеними цінами, завдаючи величезного збитку бюджетам усіх рівнів, в тому числі і державному.

Схема виглядає таким чином: засновники компанії використовують підконтрольні їм іноземні фірми, які не є виробниками медичного обладнання. Ввезення товару в країну здійснюється від імені виробника Boston Scientific International B.V., а ось плата за товар відбувається через компанію-прокладку Global Standard Group Limited. Усі договори з нею підписує Олександр Мороз.

Після розрахунку з Global Standard Group Limited бюджетні кошти переводять на рахунки офшорних компаній. Лише частина грошей йде на закупівлю медобладнання, а інші фінанси розподіляються між учасниками цієї величезної медичної змови.

До речі, щоб ввести в оману реальних виробників медичного обладнання, сімейна пара Мороз, за версією правоохоронців, зареєструвала офшорну фірму Amarcord Limited.

Проміжні дані СБУ свідчать про те, що аферисти заробили вже не менше 80-ти мільйонів гривень.

Лучший способ поддержать проект – Поделиться записью

Похожие записи

Педофіла, що пропонував 12-річній дівчинці гроші за секс, випустять під заставу?

Борис Величко

Командир роти застрелив в голову вічно п’яного солдата

Борис Величко

Соціальний працівник збиралася нагодувати чоловіка радіоактивним варенням

Борис Величко

Інспектор управління Держпраці, отримавши хабар, потрапила в психіатричну лікарню

Борис Величко

Вийшовши з в’язниці, рецидивіст лякав дітей своїм статевим органом і вбивав собак

Борис Величко

Напад на особняк під Одесою спровокований візитом до “Приватбанку”?

Борис Величко