НАРКОМ
  • Главная
  • Головне
  • Закарпатський прикордонник, спійманий на хабарі і збуті наркотиків, залишився на волі
Головне Закарпатська область Захід Суспільство

Закарпатський прикордонник, спійманий на хабарі і збуті наркотиків, залишився на волі

Лояльне відношення українських судів до корупціонерів і більшості чиновників не може не обурювати.

25-го травня поточного року в закарпатському Виноградіві на місці злочину затримали інспектора прикордонної служби “Велика Паладь” Мукачівського прикордонного загону Олександра Лозана.

При начальнику 2-ої групи молодших інспекторів відділення прикордонників виявили 1080 доларів США і тисячу гривень – другу частину хабара, отриманого їм від контрабандиста, що збирався переправити в Угорщину 12 ящиків сигарет і гроші за збут наркотиків. Всього ж прикордонник отримав 1680 доларів неправомірної вигоди.

Як з’ясував НАРКОМ, за хабар Лозан повідомив контрабандисту, що в районі 60-67 прикордонних знаків ділянки відповідальності ВПС “Велика Паладь” не буде охорони, і він безперешкодно переправить сигарети через кордон.

А ще того ж дня Лозан збув “засланому” контрабандистові дозу метамфетаміну за 100 гривень. Після чого його і затримали оперативники.

В ході слідства обвинувачений уклав угоду про визнання винності з прокурорськими працівниками, які гарантували йому покарання, не пов’язане з позбавленням волі.

Днями Виноградівський районний суд Закарпатської області затвердив цю угоду, засудивши Олександра Лозана до п’яти років позбавлення волі, звільнивши від покарання, якщо він впродовж 2-х років випробувального терміну не скоїть нового злочину.

Окрім цього, суд оштрафував прикордонника на 25 500 гривен, і позбавив права обіймати певні посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчиих і адміністративно-господарських функцій строком на 1 рік.

Похожие записи

Олександрійського маніяка затримали після третього вбивства

Борис Величко

Головний колектор “Приватбанку” підробив документи і кинув виклик суду і прокуратурі

Борис Величко

Соціальний працівник збиралася нагодувати чоловіка радіоактивним варенням

Борис Величко

Запорізький розбійник убив бабусю заради пенсії

Борис Величко

Як поповнити свій рахунок через термінал “Приватбанку” на 3 500 000 гривень без копійки грошей?

Борис Величко

Черкаський поліцейський під час виконання службових обов'язків пограбував жінку

Борис Величко