НАРКОМ
  • Главная
  • Головне
  • Жінка-зуботехнік побила головного лікаря поліклініки за наказ про скорочення
Головне Дніпропетровська область Південь Події

Жінка-зуботехнік побила головного лікаря поліклініки за наказ про скорочення

Керівник медустанови знаходився на лікарняному більше трьох тижнів.

Скандал в Дніпропетровській міській клінічній стоматологічній поліклініці №4 розгорівся 12-го травня 2016 року. Того дня, близько 9-00, лікар-технік Світлана Донцова, що обіймає посаду керівника зуботехнічної лабораторії, отримала звістку про своє скорочення. На ґрунті цього між нею і головним лікарем поліклініки Олександром Шкодою почалася сварка. В ході діалогу на підвищених тонах, підлегла з силою штовхнула Олександра Григоровича. Втративши рівновагу, головлікар впав, ударившись об стіну і підлогу. Того ж дня його госпіталізували в лікарню, оскільки його стан різко погіршав.

НАРКОМ з’ясував, що у головного лікаря діагностували черепно-мозкову травму і забиття лівого ліктя з ускладненнями у вигляді гемартрозу і бурситу. Лікування затягнулося на місяць, і судові медики констатували, що травми, отримані Олександром Шкодою, є тілесними ушкодженнями середнього ступеня тяжкості.

Звинувачувана Донцова своєї провини не визнала, заявивши, що того дня вона лише посварилася з головлікарем, оскільки у них тривалі неприязні стосунки на ґрунті роботи. Заперечувала, що наносила керівникові тілесні ушкодження.

Проте Індустріальний районний суд Дніпра визнав Світлану Донцову винною а нанесенні тілесних ушкоджень середнього ступеню тяжкості з необережності, засудивши до 200 годин громадських робіт.

Позов Олександра Шкоди до обвинуваченої про компенсацію 100 тисяч гривень морального збитку суд задовольнив лише частково, зобов’язавши засуджену виплатити потерпілому 5 тисяч гривень у вигляді компенсації.

Похожие записи

Що поліція дізналась за місяць про Покотиловського маніяка?

Борис Величко

У Києві злочинна група переправляє людей за рубіж за підробленими візами і паспортами

Борис Величко

В День танкіста чоловік порубав сокирою азербайджанця на ґрунті міжнаціонального конфлікту

Борис Величко

Керівництво львівського військового заводу “Укроборонпрому” викрало більше 13,5 мільйонів гривень

Борис Величко

У зоні бойових дій солдат у бліндажі варив наркотики

Борис Величко

ЖК G – House – черговий шахрайський проект від забудовників?

Борис Величко