НАРКОМ
  • Главная
  • Головне
  • Більше 100 ударів сокирою і ножем : Черняхівський м'ясник засуджений до вищої міри
Головне Кіровоградська область Події Центр

Більше 100 ударів сокирою і ножем : Черняхівський м'ясник засуджений до вищої міри

Недолюдок, що відібрав життя закоханої пари, більше ніколи не побачить свободи.

18 червня 2016 року – день, який Черняхівка, розташована в Кіровоградській області і вміщує менше 700 жителів, запам’ятає надовго. Саме того дня в одному з будинків виявили понівечені тіла хлопця і дівчини, що знімали декілька кімнат у будинку 57-річного Анатолія Аржанова, що заробляв торгівлею м’ясом.

Як встановило слідство, саме м’ясник Аржанов, раніше судимий за умисне вбивство, напившись, раптом затаїв образу на молодих, і вирішив розправитися з ними. П’янки у будинку були звичним явищем. І, коли співмешканка Аржанова заснула, хазяїн будинку узяв сокиру, і з особливою жорстокістю розправився з квартирантами.

НАРКОМ від джерела в правоохоронних органах з’ясував, що спочатку вбивця наніс смертельні поранення квартирантові, а потім його дівчині. Вже перші удари сокирою виявилися смертельними – відкриті переломи черепа і ушкодження мозку викликали майже миттєву смерть. Проте це не зупинило недолюдка, і він завдав ще близько сотні ударів сокирою і ножем в різні частини тіла убитих. Навіть бувалим оперативникам стало погане на місці злочину – глибокі рани покривали тіла обох убитих.

Після вбивства м’ясник вирішив позбавитися від трупів, і тут же взявся за розчленовування – відрізав голову і руки квартирантки, розрізав живота чоловікові. Співмешканка Аржанова в цей час спала буквально в метрі від трупів. Вона не прокинулася навіть після того, як за жахливим зайняттям вбивцю застали друзі квартирантів, що приїхали у гості.

Підсудний м’ясник своєї провини в скоєному не визнав, проте численні докази не залишили жодного шансу на захист.

Кіровський районний суд Кропивницького засудив Черняхівського м’ясника до довічного позбавлення волі за вбивство двох чоловік, здійснене з особливою жорстокістю особою, що раніше вчинила умисне вбивство.

Похожие записи

“Ти усе життя лікуватися будеш”! – ВІЛ-позитивна жінка покусала співробітницю служби у справах дітей

Борис Величко

У Національному інституті раку ім. Шалімова убили людину?

Борис Величко

Пасажири рейсового автобусу самі привезли в лікарню померлого в дорозі водія

Борис Величко

Жінка випадково дізналася, що живе в чужій квартирі з вини чиновника

Борис Величко

У Запоріжжі слідчий втратив важливий речовий доказ – позашляховик BMW X6

Борис Величко

Харків'янин намагався вивезти в Росію марихуану у бензобаку автомобіля

Борис Величко