НАРКОМ
Головне Південь Події Суспільство Херсонська область

Що спільного у Херсонського маніяка з Покотилівським?

Цілком можливо, що вбивця – таксист або автомобіліст, що колесить по країні у пошуках жертв.

Галас навколо вбивства 15-річної Аліси Оніщук поступово сходить нанівець, а оперативники, що використовують для вирахування Покотилівського маніяка усі передові методи роботи, все так само не вийшли на слід вбивці.

Втім, цього року на сексуальному ґрунті сталося немало вбивств, і далеко не усі розкриті. Досить показове – зґвалтування і вбивство 65-річної мешканки Херсона, що сталося 2-го лютого поточного року. Невідомий напав на пенсіонерку на Островском шосе, згвалтував і наніс безліч травм, від яких і настала смерть жінки.

Злочин, що стався в Херсоні, схожий з подією в Покотилівці.

НАРКОМ вже повідомляв, що за місяць після вбивства біля станції Покотилівка у сищиків не так вже і багато зачіпок – лише розрізнені шматки пазлу, немов спеціально розкидані вбивцею.

З великою вірогідністю можна припустити, що в обох випадках – і в Херсоні, і в Харківській області, – діяв один і той же маніяк.

По-перше, обидві жертви, що піддалися зґвалтуванню, а потім вбивству, знайдені згодом одягненими. По-друге, на ногах обох убитих було відсутнє взуття. По-третє, вбивця орудував поблизу великих автомобільних артерій, і, швидше за все, прибув і поїхав після скоєного на автомобілі. По-четверте, обидва вбивства сталися в перші числа місяця. По-п’яте, вбивця виявився досить досвідченим злочинцем, щоб не засвітити телефон або не потрапити у поле зору відеокамер.

Попри те, що Херсон знаходиться на відстані більше 500 кілометрів від Покотилівки, цей шлях для серійника, що веде життя комівояжера, таксиста або часто буває у відрядженнях, не виглядає таким вже абсурдним. Можливо, по Україні продовжує свій кривавий вояж один з найстрашніших лиходіїв сучасності, а поліція розслідує поодинокі злочини, відпрацьовуючи круг близьких родичів і рецидивістів, судимих за злочини, здійснені на сексуальному ґрунті.

Похожие записи

Пішов у банк і не повернувся: в Смілі пропав без вісті громадянин Польщі

Борис Величко

В День танкіста чоловік порубав сокирою азербайджанця на ґрунті міжнаціонального конфлікту

Борис Величко

За 17 тисяч гривень хабаря лікар готовий був зробити пацієнтку інвалідом

Борис Величко

Суд вивчає листи розпусника, який збирався зґвалтувати падчерку

Борис Величко

Велика фармацевтична змова: Як сімейна пара аферистів відбирає мільйони у держави

Борис Величко

На Сумщині начальниця відділення “Укрпошти” вкрала пенсії

Борис Величко