НАРКОМ
Головне Південь Події Суспільство Херсонська область

Що спільного у Херсонського маніяка з Покотилівським?

Цілком можливо, що вбивця – таксист або автомобіліст, що колесить по країні у пошуках жертв.

Галас навколо вбивства 15-річної Аліси Оніщук поступово сходить нанівець, а оперативники, що використовують для вирахування Покотилівського маніяка усі передові методи роботи, все так само не вийшли на слід вбивці.

Втім, цього року на сексуальному ґрунті сталося немало вбивств, і далеко не усі розкриті. Досить показове – зґвалтування і вбивство 65-річної мешканки Херсона, що сталося 2-го лютого поточного року. Невідомий напав на пенсіонерку на Островском шосе, згвалтував і наніс безліч травм, від яких і настала смерть жінки.

Злочин, що стався в Херсоні, схожий з подією в Покотилівці.

НАРКОМ вже повідомляв, що за місяць після вбивства біля станції Покотилівка у сищиків не так вже і багато зачіпок – лише розрізнені шматки пазлу, немов спеціально розкидані вбивцею.

З великою вірогідністю можна припустити, що в обох випадках – і в Херсоні, і в Харківській області, – діяв один і той же маніяк.

По-перше, обидві жертви, що піддалися зґвалтуванню, а потім вбивству, знайдені згодом одягненими. По-друге, на ногах обох убитих було відсутнє взуття. По-третє, вбивця орудував поблизу великих автомобільних артерій, і, швидше за все, прибув і поїхав після скоєного на автомобілі. По-четверте, обидва вбивства сталися в перші числа місяця. По-п’яте, вбивця виявився досить досвідченим злочинцем, щоб не засвітити телефон або не потрапити у поле зору відеокамер.

Попри те, що Херсон знаходиться на відстані більше 500 кілометрів від Покотилівки, цей шлях для серійника, що веде життя комівояжера, таксиста або часто буває у відрядженнях, не виглядає таким вже абсурдним. Можливо, по Україні продовжує свій кривавий вояж один з найстрашніших лиходіїв сучасності, а поліція розслідує поодинокі злочини, відпрацьовуючи круг близьких родичів і рецидивістів, судимих за злочини, здійснені на сексуальному ґрунті.

Похожие записи

У Кропивницькому банда дамських угодників зі зброєю вчинила напад на квіткову крамницю

Борис Величко

Від Караваджо до вогняного топазу: найгучніші крадіжки культурних цінностей в Україні

Борис Величко

Психічно хворий онук відрубав голову бабусі, а потім попросив у мами сигарету

Борис Величко

Суддю-переселенця, що зібрався до Вищого антикорупційного суду, звинувачують у дев’яти злочинах

Борис Величко

Український хакер поширював вірус серед любителів гри Counter-Strike

Борис Величко

У зоні бойових дій солдат у бліндажі варив наркотики

Борис Величко