НАРКОМ
Головне Події Події Схід Харківська область

Що поліція дізналась за місяць про Покотиловського маніяка?

Правоохоронці шукають безхатька, перевіряють підлітка-азербайджанця і підозрюють рідних убитої Аліси.

Місяць тому, 2-го листопада, в районі залізничної станції Покотилівка в Харківській області сталося вбивство 15-річної Аліси Онищук. Тіло студентки Харківського архітектурно-будівельного коледжу виявили в лісосмузі, що примикає до жвавої траси. У лісі на протилежній смузі знайшлися кросівки убитої і, як зробили висновок експерти, зґвалтованої дівчинки – на тілі ж залишилися надіті лише рожеві шкарпетки без слідів бруду.

НАРКОМ вже повідомляв подробиці, які стали нам відомі раніше. Тож, Алісу злочинець задушив, заздалегідь завдавши ударів по обличчю – її ліве око заплило, а губи були розбиті. Дівчинка була одягнена в джинси, светр і куртку.

Згідно інформації від джерела в слідстві, на місці виявлення тіла дівчинки знайдена презерватив червоного кольору (за уточненими даними – з сім’яною рідиною усередині) і полімерна упаковка з-під презерватива “Гороскоп любові”.

Окрім цього, на місці злочину виявлені дрібні монети, металева заклепка з написом Ditos. Можливо, в ході боротьби вона відпала з куртки злочинця.

За новими даними, що з’явилися у розпорядженні наших журналістів, недалеко від місця виявлення тіла Аліси знайдений помаранчевий шнурок, завдовжки 90 сантиметрів – можливе знаряддя злочину. Ще виявлена строката носова хустка зы смугами жовто-зеленого і синього кольорів і використана волога серветка. Чи варто говорити, що ці знахідки зацікавили експертів, що спеціалізуються на цитології і молекулярній генетиці.

У 25-ти метрах від місцезнаходження трупа дівчинки знаходиться галявина, на якій поліція виявила сліди автомобіля, що зупинявся незадовго до вбивства. У гущавині лісу поліція наштовхнулася на тимчасове спорудження типу куреня, в якому знайшлися залишки оцту і розчинника, а ще миска, в якій могли виготовляти наркотики. Постояльців цього кубла доки так і не знайшли.

Є у слідчих ще один доказ – старий чоловічий черевик 43-го розміру. Проте сумнівно, що його залишив вбивця, який, до речі, прихопив рюкзак дівчинки разом з її мобільним телефоном Xiaomi.

В ході розслідування оперативників чекало і ще очікує величезний об’єм роботи. Наприклад, відомо, що у момент вбивства Аліси в зоні покриття вишок оператора мобільного зв’язку знаходився 2561 абонент. Перевіряють кожного.

Серед перспективних підозрюваних, кого перевіряють сищики – це дядько і двоюрідний брат дівчинки, а ще 16-річний підліток на ім’я Заур.

Відносно зґвалтування потерпілої доки відомо лише те, що його в класичному розумінні не було – тобто, сексуальний контакт був не вагінальним, інших же подробиць ми доки не маємо.

НАРКОМ продовжує стежити за розслідуванням резонансної справи.

Похожие записи

У селі під Києвом вбивця повісив неповнолітнього брата на вішалці для одягу

Борис Величко

В Блоке Петра Порошенко уже требуют крови Валерии Гонтаревой

admin

Жінка-зуботехнік побила головного лікаря поліклініки за наказ про скорочення

Борис Величко

Співробітник Солонянської виправної колонії отримав термін за те, що відправив людину до коми

Борис Величко

Командир роти застрелив в голову вічно п’яного солдата

Борис Величко

Суд виправдав бойовика “ДНР” – тепер він працює в зоопарку

Борис Величко