НАРКОМ
Головне Події Події Схід Харківська область

Що поліція дізналась за місяць про Покотиловського маніяка?

Правоохоронці шукають безхатька, перевіряють підлітка-азербайджанця і підозрюють рідних убитої Аліси.

Місяць тому, 2-го листопада, в районі залізничної станції Покотилівка в Харківській області сталося вбивство 15-річної Аліси Онищук. Тіло студентки Харківського архітектурно-будівельного коледжу виявили в лісосмузі, що примикає до жвавої траси. У лісі на протилежній смузі знайшлися кросівки убитої і, як зробили висновок експерти, зґвалтованої дівчинки – на тілі ж залишилися надіті лише рожеві шкарпетки без слідів бруду.

НАРКОМ вже повідомляв подробиці, які стали нам відомі раніше. Тож, Алісу злочинець задушив, заздалегідь завдавши ударів по обличчю – її ліве око заплило, а губи були розбиті. Дівчинка була одягнена в джинси, светр і куртку.

Згідно інформації від джерела в слідстві, на місці виявлення тіла дівчинки знайдена презерватив червоного кольору (за уточненими даними – з сім’яною рідиною усередині) і полімерна упаковка з-під презерватива “Гороскоп любові”.

Окрім цього, на місці злочину виявлені дрібні монети, металева заклепка з написом Ditos. Можливо, в ході боротьби вона відпала з куртки злочинця.

За новими даними, що з’явилися у розпорядженні наших журналістів, недалеко від місця виявлення тіла Аліси знайдений помаранчевий шнурок, завдовжки 90 сантиметрів – можливе знаряддя злочину. Ще виявлена строката носова хустка зы смугами жовто-зеленого і синього кольорів і використана волога серветка. Чи варто говорити, що ці знахідки зацікавили експертів, що спеціалізуються на цитології і молекулярній генетиці.

У 25-ти метрах від місцезнаходження трупа дівчинки знаходиться галявина, на якій поліція виявила сліди автомобіля, що зупинявся незадовго до вбивства. У гущавині лісу поліція наштовхнулася на тимчасове спорудження типу куреня, в якому знайшлися залишки оцту і розчинника, а ще миска, в якій могли виготовляти наркотики. Постояльців цього кубла доки так і не знайшли.

Є у слідчих ще один доказ – старий чоловічий черевик 43-го розміру. Проте сумнівно, що його залишив вбивця, який, до речі, прихопив рюкзак дівчинки разом з її мобільним телефоном Xiaomi.

В ході розслідування оперативників чекало і ще очікує величезний об’єм роботи. Наприклад, відомо, що у момент вбивства Аліси в зоні покриття вишок оператора мобільного зв’язку знаходився 2561 абонент. Перевіряють кожного.

Серед перспективних підозрюваних, кого перевіряють сищики – це дядько і двоюрідний брат дівчинки, а ще 16-річний підліток на ім’я Заур.

Відносно зґвалтування потерпілої доки відомо лише те, що його в класичному розумінні не було – тобто, сексуальний контакт був не вагінальним, інших же подробиць ми доки не маємо.

НАРКОМ продовжує стежити за розслідуванням резонансної справи.

Похожие записи

За 17 тисяч гривень хабаря лікар готовий був зробити пацієнтку інвалідом

Борис Величко

Багато галасу з нічого: Як притягнути до відповідальності столичного суддю

Борис Величко

Проект Устава Единой Поместной вызывает у иерархов сомнения

admin

Керівництво державного Чорнобильського спецкомбінату “з'їло” за раз 20 тонн солі

Борис Величко

У Харківській області у чиновниці з кабінету вкрали невідомо що в особливо великому розмірі

Борис Величко

В День танкіста чоловік порубав сокирою азербайджанця на ґрунті міжнаціонального конфлікту

Борис Величко