НАРКОМ
  • Главная
  • Головне
  • Зникнення вінницького митника і його нез'ясовну смерть не можуть розгадати вже більше року
Вінницька область Головне Події Події Центр

Зникнення вінницького митника і його нез'ясовну смерть не можуть розгадати вже більше року

У справі все більше дивностей, на які слідство із самого початку не звертало уваги.

28-річний старший державний інспектор відділу митного оформлення “Автомобільний” митного посту “Дністер” Вінницької митниці ДФС Володимир Марченко (на фото) вийшов з будинку 11-го серпня 2017 року, близько 8-00, і зник. Чоловік відправився на пробіжку, і не мав при собі ні мобільного телефону, ні цінностей. Останній раз жителя Могилів-Подільского бачили на місцевому стадіоні “Олімп” – там він потрапив в об’єктиви камер зовнішнього відеоспостереження. Після цього він зник, і живим його більше ніхто не бачив.

НАРКОМ дізнався, що зник Володимир Марченко в день власного вінчання, призначеного в церкві на 16-00, – він сильно любив дружину Ларису, що працювала з ним на одному митному посту і дочку Камілу. Дружина і рідні Владимира звернулися в поліцію і в пресу, але пошуки зниклого успіхом не увінчалися.

Лариса і Володимир Марченки

Також читайте: Пішов у банк і не повернувся: в Смілі зник без вісті громадянин Польщі

13-го серпня з даху гуртожитку прикордонників, розташованого на вулиці Горького, впала людина. Прибулі поліцейські з’ясували, що загиблий схожий на без вісті зниклого Володимира Марченка. Рідні упізнали загиблого, і за справу взялися експерти.

На думку рідних загиблого при загадкових обставинах митника, патологоанатом, що проводив розтин “самогубця” (саме так спочатку називали правоохоронці і медики загиблого), відпрацював зовсім погано. Згідно з його висновком, смерть загиблого настала в результаті відкритої черепно-мозкової травми, отриманої в результаті падіння тіла на асфальт з висоти четвертого поверху.

Рідні загиблого помітили у висновках патологоанатома ряд непогоджень. Окрім цього, фахівець немов і не помітив, що тіло загиблого було вимазане якоюсь субстанцією, його долоні глибоко порізані, а на зап’ястках були множинні садна або опіки, схожі на сліди від мотузок або кайданок, немов хтось фіксував руки зниклого, а після загиблого Марченка.

Незабаром, за клопотанням близьких загиблого, у справі призначили повторну експертизу – судово-медичну. Висновки судових медиків виявилися абсолютно іншими – такими, що суперечать думці патологоанатома. Невже фахівець помилився? Чи він вніс свідомо неправдиві відомості в документи про смерть? Це встановить вже третя за рахунком експертиза – її повинні виконати столичні судово-медичні експерти.

Поки ж можна констатувати, що місцеві і вінницькі слідчі явно не допрацювали. У справі відсутні свідчення людей, що бачили Марченка на стадіоні, свідчення мешканців будинку і не дані відповіді на низку важливих запитань. Таких, як де знаходився дві доби зниклий Марченко? З ким він був? Як виявився на даху гуртожитку? Звідки на його тілі невідома субстанція і тілесні ушкодження, не викликані падінням?

Сім’я і рідні загиблого митника сподіваються на вичерпні відповіді і професійне розслідування. І НАРКОМ теж – ми пильно стежитимемо за ходом цього резонансного розслідування. Усі, кому що-небудь відомо про описані нами події, ми просимо повідомляти нам на редакційний e-mail: Narcompr@gmail.com.

Похожие записи

У директора черкасской теплосети украли 200 тысяч и две машины, которых у него никогда не было

Борис Величко

Співробітниця банку в Кропивницькому за півроку присвоїла понад 620 тисяч гривень

Борис Величко

Більше 100 ударів сокирою і ножем : Черняхівський м'ясник засуджений до вищої міри

Борис Величко

Справу міліціонера, який довів підлітка до самогубства, знову розслідують

Борис Величко

Київську суддю засудили до шести років в'язниці з конфіскацією

Борис Величко

У сільську школу приймали дітей, які ніколи не вчилися в ній

Борис Величко