НАРКОМ
Вінницька область Головне Події Центр

Жінка хотіла злякати чоловіка і випадково його зарізала

Трагедія сталася на очах матері убитого.

Сімейна сварка цивільного подружжя в селі Серебрія Могилів-Подільського району Вінницької області вийшла за рамки звичайних з’ясувань стосунків. Спочатку п’яний чоловік ударив цивільну дружину, потім та відповіла, вчепившись йому нігтями в обличчя. Розборонила селян, що шість років прожили в цивільному шлюбі, мати голови родини – жінка ще на вулиці почула, що у будинку неспокійно.

Візит жінки тільки розохотив 34-річну невістку і 32-річного чоловіка – вони почали звинувачувати один одного в усіх тяжких. Дружина, що випила і була побита, схопила ніж, маючи намір налякати співмешканця, і вдарила три рази гострим кінцем в стіну. Четвертий удар припав в груди чоловікові – хтось з тих, що сварилися, гойднувся від випитого, втративши координацію.

НАРКОМ встановив, що відразу після поранення сварка зійшла нанівець – жінки почали підтримувати потерпілого, який відразу порахував, що поранення дріб’язкове. Коли він вже став втрачати свідомість, викликали медиків. У лікарню чоловіка доставили вже практично в агонії – медикам не вдалося його врятувати.

Причиною смерті, згідно з висновками судових медиків, стало поодиноке ножове поранення грудної клітки з ушкодженням міжреберної артерії. Убитий втратив забагато крові.

У суді свекруха підсудної просила її суворо не карати, оскільки подія стала для вбивці справжнім шоком.

Експерти зробили висновок, що наміру вбивати звинувачувана Наталія Лунга не мала – вона заподіяла смерть з необережності.

Саме у цьому суд визнав жінку винною, засудивши до трьох з половиною од обмеження свободи.

Похожие записи

Батьки просили не саджати у в'язницю педофіла, який розбещував їх 6-річну дочку

Борис Величко

Командир роти застрелив в голову вічно п’яного солдата

Борис Величко

У Коломиї злочинці тримали в рабстві три десятки наркоманів і алкоголіків з дітьми

Борис Величко

Суддю-переселенця, що зібрався до Вищого антикорупційного суду, звинувачують у дев’яти злочинах

Борис Величко

У тісному ліфті чоловік намагався опанувати молоду сусідку

Борис Величко

У Каменському виявили тіло жінки з пакетом на голові

Борис Величко