НАРКОМ
  • Главная
  • Головне
  • У Харкові батьки зламали ніжки 3-річному синові, а потім заморили його на смерть голодом
Головне Суспільство Схід Харківська область

У Харкові батьки зламали ніжки 3-річному синові, а потім заморили його на смерть голодом

Рецидивіст з дружиною замучили рідну дитину.

Шокуюча історія сталася в одному з будинків Харкова. Звідти в несвідомому стані медики забрали трирічного малюка з важкими травмами на останній стадії голоду. Незважаючи на усі зусилля лікарів, врятувати життя дитині не вдалося – хлопчик помер в лікарні.

На лаві підсудних опинилися його біологічні батьки – п’ять разів судимий чоловік і мати, що працювала на одному з приватних підприємств.

У розпорядженні НАРКОМУ опинилися матеріали розслідування цієї резонансної справи.

Згідно з даними слідчих і експертів, батько дитини, що вийшов на свободу у черговий раз, почав систематично жорстоко знущатися з малюка. Тортури тривали місяцями. Наприклад, нелюде серед ночі будив сина, ставив його на підлогу, і сильно бив по бічній частині ноги. В результаті подібних тортур у малюка виявилися зламані обидві гомілки, він не міг пересуватися, і тільки лежав, відчуваючи страшний біль. Навіть лежачу дитину батько продовжував бити – зламав ребра, наніс декілька важких черепно-мозкових травм.

Безпорадний хлопчик лежав в кімнаті, де ніхто за ним не доглядав. Незважаючи на скарги сусідів, що заявляли про можливий злочин у будинку, соціальні працівники так і не спромоглися перевірити, що відбувається в сім’ї, де виховується малолітній.

Підсумок жахливий – малюк загинув в страшних муках.

Жовтневий районний суд Харкова засудив батька дитини до десяти років позбавлення волі. Мати малюка проведе у в’язниці, згідно з вироком, вісім років.

До речі, в сім’ї виховувалася ще одна дитина – син жінки від першого шлюбу. Він не знав подібних знущань з боку дорослих, і лише спостерігав, як катують і вбивають його маленького братика.

Раніше ми повідомляли, як мешканка Ніжина не заважала співмешканцеві катувати до смерті одну дитину і покалічити другого.

Похожие записи

Від недолюдка, до смерті того, що зґвалтував жінку, втік адвокат

Борис Величко

Адміністратор кафе перетворила його на будинок розпусти, розбестивши офіціанток і барменів

Борис Величко

В учбовому центрі Міноборони торгували наркотиками

Борис Величко

Поліція навідається в харківську школу, де керівництво привласнювало гроші батьків

Борис Величко

Недолугі прокурори не змогли довести провину київського нотаріуса в підробці документів

Борис Величко

У селі під Києвом вбивця повісив неповнолітнього брата на вішалці для одягу

Борис Величко