НАРКОМ
  • Главная
  • Головне
  • Солдат з товаришем побили і зґвалтували 16-річну підлітка-сироту
Головне Південь Події Події Херсонська область

Солдат з товаришем побили і зґвалтували 16-річну підлітка-сироту

Від семи до дванадцяти років в’язниці загрожує солдату-контрактнику і його малограмотному товаришеві, що навіть не закінчив школу.

У селі Білоусове, розташованому у Великоолександрівському районі Херсонської області не занадто часто трапляються подібні жахливі злочини, та ще і на сексуальному ґрунті. Село досі обговорює місцевого жителя, який разом з товаришем зґвалтували 16-річну сирітку, що знімала кімнату у будинку підозрюваного.

НАРКОМ з’ясував, що в нещасливу грудневу ніч хазяїн будинку і його гість, що повернувся з АТО, багато пили – зустріч вийшла довгоочікувана, оскільки військовослужбовець знаходився на сході країни ще з 2014-го. За чотири роки став справжнім доблесним воїном, ось тільки жіночої ласки, мабуть, недоотримав. І став після спиртного справжнім звіром.

Дівчині, що відмовила у близькості, двоє мужиків нанесли безліч ударів, а потім по черзі зґвалтували. У СІЗО обох підозрюваних прийняли вороже – ось вже четвертий місяць обвинувачені пишуть скарги і прохання в усі інстанції, сподіваючись вийти з неволі, де їх, вочевидь, серйозно “пресують” підслідні, у яких за колючкою залишилися кохані дівчини, дружини, любі матері і дочки.

Похожие записи

Завгосп вимагала у підприємця хабар за можливість полагодити дах ліцею

Борис Величко

Реванш узятий: Суд повністю виправдав Романа Ландика, що побив Марію Коршунову

Борис Величко

Експерти з’ясовують, чи досить сильно був ображений вбивця, щоб позбавляти життя жертву

Борис Величко

Чоловік пропрацював в правоохоронних органах 15 років з підробним дипломом

Борис Величко

Глава АРМА ретировался с пресс-конференции после вопросов о Межигорье, захвате ТЭЦ на Львовщине и автоцентрах группы АИС

admin

У Городищенській колонії з вини лікарів помер засуджений, що відбував довічний термін

Борис Величко