НАРКОМ
  • Главная
  • Події
  • Наглядовій раді “Укрпрофоздоровниці” почали погрожувати після розпуску Правління
Події

Наглядовій раді “Укрпрофоздоровниці” почали погрожувати після розпуску Правління

01 жовтня Наглядова рада приватного акціонерного товариства “Укрпрофоздоровниця” своїм рішенням припинила повноваження членів Правління організації.

Таке рішення, інформує джерело, вмотивовано змінами до законодавства України про акціонерні товариства, за якими склад правління має виконувати постійні функції з координації та розвитку за визначеними напрямками. Натомість, розпущене правління “Укрпрофоздоровниці” складалось із керівництва санаторно-курортних закладів системи, що створювало конфлікт інтересів. У результаті владні повноваження упродовж 10 років були монополізовані у руках однієї особи – голови Правління товариства Миколи Суботи.

Водночас повідомляється, що сам голова Правління М. Субота зберіг свою посаду. Вибори решти складу Правління відбудуться до кінця жовтня 2019 року. Сформований орган розподілить напрямки відповідальності між своїми членами, що дозволить зупинити практику одноосібного керівництва та пов’язаних з цим корупційних ризиків у системі “Укрпрофоздоровниці”.

Однак того ж дня, коли Наглядова рада прийняла рішення про розпуск Правління і демонополізацію влади в “Укрпрофоздоровниці”, почалась інформаційна атака на голову наглядової ради, заступника Голови Федерації профспілок Володимира Саєнка.

Народний депутат Ілля Кива заявив про необхідність термінового проведення перевірки службової діяльності В. Саєнка.

Підставою такої перевірки І. Кива назвав нещодавну зміну керівництва та початок модернізації клінічного санаторію системи “Укрпрофоздоровниця” імені Пирогова “Куяльник”, а також санаторій “Жовтень” у Конча-Заспі.

Відомо, що саме ці санаторно-курортні об’єкти були очолені пов’язаними з Миколою Суботою особами, та за декілька років доведені до фактичного банкрутства. Однак через сконцентровані у руках М. Суботи важелі прийняття рішень, навіть борги із заробітної плати перед працівниками санаторіїв не призвели до звільнення керівників цих закладів.

У 2019 році у ситуацію втрутилась Наглядова рада “Укрпрофоздоровниці”. Було виявлено факти зловживань та розтрати, і керівника клінічного санаторію “Куяльник” було звільнено з посади. На сьогодні в установі впроваджується стратегія глобальної реорганізації, до процесу залучили одного з лідерів готельно-курортного ринку – Ribas Hotels Group. Повідомляється, що зі зміною керівництва було припинено ряд корупційних схем, тож показники доходів “Куяльника” зросли вже в перші місяці.

Наразі з’ясувати, чому на посаду голови Правління “Укрпрофоздоровниці” не було оголошено конкурс попри зупинення повноважень інших членів Правління, не вдалось.

Лучший способ поддержать проект – Поделиться записью

Похожие записи

У львівській квартирі виявлені трупи сімейної пари

Борис Величко

В Каменському у бізнесвумен грабіжник відібрав 1 600 000 гривень

Борис Величко

В Одессе у моряка вытащили из машины сумку с 600 000 гривен

Борис Величко

У Харкові чоловік у білому переслідував дівчинку від школи до будинку і намагався зґвалтувати

Борис Величко

Одеські поліцейські за допомогою чека з магазину хочуть розкрити напад на інкасаторів

Борис Величко

В Житомире хрупкая женщина украла взрослого алабая, охранявшего предприятие

admin